Bosch

Bosch Servisi Telefon Numarası

Beyaz eşyalar her evde mutlaka bulunması gereken ürünlerden bir tanesidir. Beyaz eşyası olmayan bir ev olması mümkün değildir. Ne kadar kaliteli ve yüksek modellerde beyaz eşyalara alınsa bile zaman zaman arızalanmalar olabilir.

Bosch gibi bütün dünyanın bildiği kaliteli bir markada bile zaman içerisinde arıza görülebilir. Evdeki Bosch marka beyaz eşyaları arızalananların stres yapmasına asla gerek yok. Bosch servisimiz en iyi teknik hizmeti vermekte ve arızalanan beyaz eşyalarınızı eski haline getirmektedir.

Her türlü yedek parçanın temin edildiği teknik servisimizde buzdolabından kombiye kadar Bosch marka olan her türlü beyaz eşya tadilatı ve bakımı yapılmaktadır. Bizi arayan ve bosch teknik servis talep eden müşterilerimize kısa sürede ulaşmaktayız ve beyaz eşyalarını en kısa sürede yapmaktayız. Evdeki bir elektronik aletin eksik olmasının mağduriyet demek olduğunu bildiğimizden zaman kaybı gibi bir sorun asla yaşatmamaktayız.

Bosch Buzdolabı

Bir evin temel beyaz eşyası nedir diye sorulsa istinasız herkes buzdolabı der. Diğer eşyalar olmadan bir süre idare edilebilir veya uzunca bir zaman diğer beyaz eşyalar olmasa da olabilir. Buzdolabı ise asla olmayan beyaz eşyalar kategorisine girmemektedir. Bir evde buzdolabının olmaması ya da bozulması evdeki bütün düzeni bozar.

Bütün yiyecekler ve kış için depolanmış buzluk ürünleri çöp olur. Bu durumda ciddi bir finansal kayıp oluşturur. Evinde Bosch buzdolabı bozulanlara bir telefon kadar uzaktayız. Bosch servis hizmeti talep etmeleri halinde kısa sürede ulaşmakta ve buzdolabı arızasını tespit etmekteyiz. Arızalı buzdolaplarını yerinde ya da servisimize getirerek yapan ekiplerimiz yedek parça teminini de en kısa sürede çözmektedir. Müşterilerimizin mağdur olmaması birinci önceliğimizdir.

Bosch Buzdolabı Servisi

Bosch Buzdolabı Servisi

Bosch Buzdolabı servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Bosch Çamaşır Makinesi

Çamaşır makinesi hanımların eli ayağıdır. Evdeki en büyük yardımcılarından biridir. Bir evde çamaşır makinesinin bozulması en az buzdolabı kadar sorun çıkartır. Kirli çamaşırların bir köşede birikmesini hiç kimse istemez. Çamaşır makinesi arızasının bir an önce tespit edilip kısa sürede çözüme ulaştırılması için Bocsh teknik servisimiz arayabilirsiniz. Bir telefon kadar uzakta olan servis çalışanlarımız arızayı hemen tespit edip kısa sürede çözmektedir.

Bosch Çamaşır Makinesi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Bosch Bulaşık Makinesi

Bir mutfakta bulaşığın birikmediği bir gün asla yoktur. Skiden elde yıkanan bulaşıkları günümüzde bulaşık makineleri daha ekonomik bir şekilde yıkamaktadır. Makinede bulaşık yıkamak hem zamandan hem de sudan tasarruf emek demektir. Bulaşık makinesi bozulan herkes bir an önce tamir edilmesini ve çalışır duruma gelmesini ister. Acil olarak makinesindeki sorun çözülsün isteyenler bizi arayabilirler. Aranılan gün içerisinde müşterilerimize ulaşmakta ve hemen hasar tespit yapmaktayız. Gerek evlerde gerekse servis atölyemize getirerek ürünlerinizi tamir etmekte ve yeniden eskisi gibi çalışmasını sağlamaktayız.

Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Bosch Bulaşık Makinesi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Bosch Fırın Servisi

Bosch Fırın Servisi

Bosch Fırın

Evlerde en güzel yemeklerin piştiği elektronik alet fırınlardır. Özellikle de çocuklu bir evde fırının bozulması büyük engeller oluşturur. Bosch fırınların arıza tespitini ve tamiratını en kısa sürede ve en iyi şekilde yapan servisimiz siz değerli müşterilerimizin yanındadır. Bizi aramanız ve fırın arızası olduğunuzu söylemeniz yeterli. Kısa sürede içerisinde fırın arızalarını yapmakta ve sapa sağlam olarak sizlere teslim etmekteyiz.

Bosch Fırın servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Bosch Ocak

Bir ev de ocağın olmaması düşünülemez bile. Ateş keşfedildiği günden itibaren yemekler ateşte pişmektedir. Bunun içinde her evde bir ocak olası gerekmektedir. Ocak olmadan evlerde büyük sorunların yaşandığını bilmekte ve ocak arızalarına ayrı bir önem vermekteyiz. Ocak arızası olduğunu bildiren müşterilerimize gün içerisinde giderek ocak arız tespit yapmakta ve arızayı en hızlı şekilde gidermekteyiz.

Bosch Ocak Servisi

Bosch Ocak Servisi

Bosch Ocak servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Bosch Davlumbaz

Bosch Davlumbaz Servisi

Bosch Davlumbaz

Eskiden sadece belli başlı evlerde olan davlumbazlar artık tüm evlerde bulunmaktadır. Bosch davlumbaz modellerimiz yüksek emiş gücüne sahiptir ve evlerdeki tüm kokuyu giderir. Davlumbaz arızası olan ve kokulara karşıda hassasiyeti olan ev sahiplerine anında ve yerinde hizmet vermekteyiz. Kısa sürede davlumbaz arılarınız tespit etmekte ve gerekli durumlarda yedek parça temini ile kısa sürede çalışır hale getirmekteyiz.

Bosch Davlumbaz servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Bosch Kombi

Kombiler yaz kış kullanılan evin temel ihtiyaçlarıdır. Bozulmaları halinde ise hem sıcak su kullanılamaz hem de kış aylarında ev ısınmaz. Bosch kombisi olan evleri sadece arıza durumunda değil aynı zamanda yıllık rutin bakımları içinde ziyaret etmekteyiz. Kombilerin bozulmaması ve evlerin soğuk kalmaması için ekiplerimizi uzun saatler boyunca çalışmaktadır.

Bosch Kombi

Bosch Kombi Servisi

Bosch Kombi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Bosch Termosifon Servisi

Bosch Termosifon Servisi

Bosch Termosifon

Firmamızın termosifon çeşitleri son derece güvenilir teknolojileri bünyesinde barındırıyor. Böylece her evin ihtiyacı olan sıcak sular en hızlı şekilde üretilerek uzun zamanlı depolanabilir. Ürünümüz her zaman müşterilerin dikkatini çekmeyi başaran seçeneklerden bir tanesidir. Markamız tamamen müşteri odaklı çalışarak gereken hizmeti dikkatli bir şekilde sunmayı başarıyor.

Herhangi bir arızada ise firmamızın çalışanları tarafından kısa süre içerisinde tamir gerçekleştiriliyor. Tabii ki sizlere sunulan tüm ürünler uzun süreli sağlamlık garantisi ile evinize getiriliyor. Ancak unutulmaması gereken konular arasında en önemlisi firmamız tarafından termosifon bakımının zamanında yaptırılmasıdır. Böylece istenmeyen sorunların önüne geçilir.

Bosch Termosifon servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Bosch Klima

Markamızın klima seçenekleri her zaman enerji tasarruflu şekilde üretiliyor. Böylece hem kendinize hem de çevreye iyilik yapmış oluyorsunuz. Firmamızın klimaları sizlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor. Pek çok farklı teknolojik sistem ile donatılan klimalarımızda uzun ömürlü kullanım garantisi yer alıyor.

Birçok nedene bağlı olarak gelişen arızalarda ise en profesyonel şekilde destek sunuyoruz. Gücü, kalitesi ve uygun fiyatı ile tüm klimalarımız, müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Her teknolojik alette olduğu gibi klimalarımızın bakımları zamanında yapıldığında hiçbir şekilde arıza ile karşılaşılması mümkün değildir.

Bosch Klima Servisi

Bosch Klima Servisi

Bosch Klima servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!