Viessman

Viessmann Servisi Telefon Numarası

Beyaz eşya bakım işlemlerinde dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır. Bu hususlar bakım işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Viessman servis kombi bakım işlemleri kadar beyaz eşya bakım işlemleri de önemlidir. Ancak kombi günümüz şartlarında dikkat edilmesi gereken önemli bir cihazdır. Sobanın yerini alan kombiler, tıpkı sobalar gibi yıllık temizliğe ihtiyacı olan ısınma cihazıdır. Temizlik ve bakımın ihmal edilmesi durumunda kısa sürede büyük arızalar vermeye başlar.

Arıza oluşumunun engellenmesi için ilk aşmada kombinin bakım işlemleri ihmal edilmemelidir. Bakım işlemlerinde işin uzmanı olan deneyimli servis ekipleri tercih edilmelidir. Yeni nesil cihazların yanı sıra eski model kombilerin bakım işlemleri de dikkatli bir şekilde takip edilmelidir. Bakım ve onarım işlemlerinde ilk aşamada randevu alma işlemi önemlidir. Randevu alma işlemi esnasında bilgilerin güncelliği önemli bir konudur. Kimlik veya adres geçersiz ise bu durumda Viessmann teknik servis randevu işlemi geçersiz olur ve yeniden randevu alınmalıdır.

Viessmann Kombi

Özel yöntemlerle gerçekleştirilen servis hizmetinde randevu tarihinin belirlenmesi işlemi de önemlidir. Randevu tarihinin belirlenmesi işleminde ekibimiz ilk aşamada müşterinin tercih ettiği tarihi tercih ediyor. Her müşteri için ayrı ayrı servis çözümleri oluşturuluyor ve kısa sürede ekipler kolay ve etkili servis hizmeti sunuyor.

Eve gelen servis ekipleri telefon açıyor ve müşteriden onay geldiği zaman servis işlemine başlıyor. Viessmann kombi servis hizmetinde müşteri onayı önemlidir. Müşterinin fiyatı onaylaması durumunda tamir ve bakım işlemine geçiliyor. Parça destekli gerçekleştirilen kombi bakım ve onarım işlemlerinde parça fiyatı ile bakım fiyatı ayrı ayrı fiyatlandırılıyor.

Kombi bakımında dikkat edilmesi gereken hususlar servis ekipleri tarafında takip ediliyor. Bakım işleminde kombinin temizliği yapılıyor ve ilk aşamada fan temizliği yapılıyor. Eşanjör veya yanma odasının temizlenmesi, oluşan kurumun temizlenmesinde etkili rol oynuyor. Ayrıca servis hizmetinde kullanım suyunun sıcaklığı da test ediliyor. Her hangi bir ısıtma problemi meydana geldiği zaman gerekli tamir işlemleri yapılıyor. Tamir işleminin ardından servis ekibi test işlemi yapıyor. Yapılan test işleminin ardından kombi kullanıma sunuluyor.

Viessmann Kombi

Viessmann Kombi Servisi

Viessmann Kombi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Viessmann Klima

Viessmann'ın klima seçenekleri her zaman enerji tasarruflu şekilde üretiliyor. Böylece hem kendinize hem de çevreye iyilik yapmış oluyorsunuz. Viessmann klimaları sizlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor. Pek çok farklı teknolojik sistem ile donatılan klimalarda uzun ömürlü kullanım garantisi yer alıyor.

Birçok nedene bağlı olarak gelişen arızalarda ise en profesyonel şekilde destek sunuyoruz. Gücü, kalitesi ve uygun fiyatı ile tüm Viessmann klima servisimiz müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Her teknolojik alette olduğu gibi klimalarımızın bakımlarını zamanında biz yaptığımızda hiçbir şekilde arıza ile karşılaşılması mümkün değildir.

Viessmann Klima Servisi

Viessmann Klima Servisi

Viessmann Klima servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!