AEG Logo

AEG Servisi Telefon Numarası

Ekonomik özellikleriyle öne çıkan servis hizmetinde ilk aşamada en önemli konu işçilik konusudur. Pratik aeg servis hizmetinde en önemli sorunlardan biri olan kalifiye eleman, firmamızın en önemli konusudur. Servisimize kalifiye olmakla birlikte sertifika sahibi elemanları dahil etmekteyiz.

AEG Buzdolabı

Buzdolabı arızaları konusunda öne çıkan şirketimiz, motor arızalarını, soğutma ve buzlanma sorununu kolay bir şekilde tamir etmektedir. Dış kısımda yer alan fitiller, hava kaçağına neden olduğu için soğutma problemi oluşturmaktadır. Elektrik arızası ve diğer arızalar da aeg teknik servis kategorisinde karşılaşılan sorunlardır.

Yaza girmeden yapılması gereken buzdolabı tamir işlemleri ihmale gelmez. Sürekli soğutan buzdolapları belli bir süre sonunda soğutma işlemini tam anlamı ile minimum seviyeye düşürür. Bu durumda fazla enerji harcamak suretiyle faturanın kabarmasına neden olur. Servisimizin bakım işlemleri sayesinde buzdolaplarının soğutma özelliği üst seviyeye çıkar ve daha az elektrik tüketir.

AEG Buzdolabı

AEG Bozdolabı Servisi

AEG Buzdolabı servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

AEG Çamaşır Makinesi

Tamir işlemlerinde ikinci sırayı çamaşır makinesi alır. Çamaşır makinesinin motor sistemi zamanla yorulur ve kömürleri bitmeye başlar. Motor sisteminin iflas etmesi durumunda makine çalışmaz. Kayış sisteminde, gider sisteminde, su tahliye sisteminde ve elektrik sisteminde meydana gelen arızalar bu kategoride karşılaşılan sorunlardan bazılarıdır.

Çamaşır makinesinin tamir edilmesinde dikkat edilen husus markaya göre tamir işlemidir. Her markanın farklı sistemi vardır ve her markanın motoru farklıdır. Bu sebeple randevu alınırken çamaşır makinesinin markasını belirtmeyi unutmayın ve verdiğiniz bilgilerin doğru olmasına dikkat edin.

AEG Çamaşır Makinesi

AEG Çamaşır Makinesi Servisi

AEG Çamaşır Makinesi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

AEG Bulaşık Makinesi

Evlerde bulaşık yıkayan makineler ev hanımlarının en büyük yardımcılarından biridir. Bu makinelerde meydana gelen arızalar su tahliye arızası, yıkama arızası ve benzeri arızalardır. Su tahliye bölümünde meydana gelen patlaklar ve üst kısımda su püskürtme sistemini arızalanması bulaşıkların istenilen parlaklığa ulaşmasını engeller. Bakımı yapılan bulaşık makineleri daha iyi yıkar ve kısa sürede yıkar.

Bulaşık makinesinin daha verimli bir şekilde kullanılabilmesi için pratik servis hizmetine her zaman için ihtiyaç vardır. Servis olmayan veya tamirci olmayan kişilere bulaşık makinesinin teslim edilmesi durumunda cihaz zarar görebilir.

AEG Bulaşık Makinesi

AEG Bulaşık Makinesi Servisi

AEG Bulaşık Makinesi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

AEG Klima

AEG'in klima seçenekleri her zaman enerji tasarruflu şekilde üretiliyor. Böylece hem kendinize hem de çevreye iyilik yapmış oluyorsunuz. AEG'in klimaları sizlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor. Pek çok farklı teknolojik sistem ile donatılan klimalarda uzun ömürlü kullanım garantisi yer alıyor.

Birçok nedene bağlı olarak gelişen arızalarda ise en profesyonel şekilde destek sunuyoruz. Gücü, kalitesi ve uygun fiyatı ile tüm AEG klima servisimiz müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Her teknolojik alette olduğu gibi klimalarımızın bakımlarını zamanında biz yaptığımızda hiçbir şekilde arıza ile karşılaşılması mümkün değildir.

AEG Klima Servisi

AEG Klima Servisi

AEG Klima servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiniz!