Airfel

Airfel Servisi Telefon Numarası

Pratik yöntemlerin önem arz ettiği günümüz beyaz eşya ve kombi bakım hizmeti, bu cihazların sorunsuz bir şekilde kullanımında önemli rol oynamaktadır. Bu cihazların bakımı, onarımı ve tamiratı pratik yöntemlerle gerçekleştirilir. Bu konuda uzman olan Airfel servis ekibimize ihtiyaç vardır. Bakım işlemleri, tamir işlemlerinden bağımsız bir şekilde yapılır. Parça fiyatları da aynı şekilde farklı bir şekilde değerlendirilmektedir.

Beyaz eşya dünyasında buzdolapları, kombiler gibi faal olan bir cihazdır. Özellikle yaz aylarının girmesi ile birlikte daha performanslı bir şekilde çalışmaya başlar. Durum böyle olunca buzdolabında bazı sorunlar meydana gelmeye başlar. İlk aşamada meydana gelen sorun soğutma sorunudur. Servis ekibimizin özel bakım yöntemi ile soğutma sorunu ortadan kaldırılır. Ayrıca kenarlardaki kapak contaları da soğutmayı engelleyebilir. Bu contalar eksidiği zaman buzdolabının soğutmasını engeller.

Airfel ürünleri ile ilgili oluşan sorunlarınız için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Airfel Kombi ve Klima Servisi

İlk aşamada güncel ve etkili yöntemlerin önem kazandığı kombi bakım işlemlerimizde ilk aşamada kombinin orta kısımda yer alan eşanjör temizlenmektedir. Yoğuşmalı kombilerde ise orta kısımdaki yanma odasında oluşan kurumlar temizlenir. Ayrıca bacada oluşan suyu tahliye eden depo da Airfel teknik servis kombi bakım işlemi esnasında temizlenmektedir.

Kombinin tamir edilmesi işleminde ilk aşamada arıza hikayesi kullanıcıdan dinlenir. İkinci aşamada ise kombi çalıştırılır ve gerekli testler yapılır. Test işleminin ardından tamir işlemine geçilir. Airfel kombi arıza tespiti kısa sürede gerçekleşir ve kombi eskisi gibi çalışmaya devam eder.

Petek ve kombi temizliğinin yapılması ile birlikte doğal gaz tüketimi daha da azalmaya başlar. Fatura eskiye nazaran daha az gelir ve bu şekilde tasarruf sağlanır. Etkili ve güncel bakım ve onarım işlemi sayesinde kombinizin performansı artar. Petekler daha iyi ısınır ve kısa sürede ısınır.

Pratik yöntemlerin ilk aşamada önemli olduğu kombi bakım ve onarım hizmetimizde bakım işlemi uzman ekip tarafından yapılmalıdır. Uzman olmayan veya yeteri kadar deneyimli olmayan kişilere kombinin teslim edilmesi, istenmeyen sonuçlara neden olur. Kombi sürekli bozulur ve bir türlü randıman vermez. Bu sebeple servisimizi 7/24 arayabilirsiniz ve randevu alabilirsiniz.

Airfel Kombi Klima Servisi

Airfel Kombi Klima Servisi

Airfel Kombi ve Klima servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!