Haier

Haier Servisi Telefon Numarası

Serinlemenin pratik yolu olan, sıcak yaz aylarını vazgeçilmez cihazı klima modelleri, servis hizmeti sayesinde çok daha pratik kullanılabilir. Haier klima modelleri konusunda uzman elemanlarla servis sorunu tam anlamı ile çözülüyor. Firmamızı bu kategoride her zaman için arayabilirsiniz ve çözüm seçeneklerimizle tanışabilirsiniz

Haier ürünlerinde oluşan problemler için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Haier Klima

Zamana karşı yarışan elemanlarımızla servis sorunu çözülüyor ve klimanız maksimum performansta çalışıyor. Bakımsız klima havayı çekemez ve soğuk hava üfleyemez. Sadece çalışma sesi gelir ve elektrik sarfiyatı gerçekleştirir. Bunun dışında her hangi bir fonksiyonel özelliğe sahip olamaz. Tamir işlemleri, bakım ve parça destekli hizmetler, bu kategoride önemli bir konu olarak değerlendirilir.

Arıza durumunda arızalı olan cihaz kullanılmamalıdır ve en kısa sürede servise haber edilmelidir. Servis ekibi sizden gelen talepleri değerlendiriyor ve cihazın arızasını kısa sürede tespit ediyor. Servis programımız hafta içi her gün devam ediyor.

Haier Klima Servisi

Haier Klima servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!