Buderus

Buderus Servisi Telefon Numarası

Kış aylrında kullanılan kombiler ısınmak için gerekli hale gelmiş zorunlu cihazlardır. Bu cihazlar zaman zaman arıza yapar. Buderus servis kombi arızalandığı zaman kullanmak oldukça tehlikelidir.

Kombi;

  • Farklı sesler çıkardığı zaman,
  • Arıza kodu verdiği zaman,
  • Arıza lambaları yandığı zaman,
  • Çok ısındığı zaman,
  • Gaz kaçırdığı zaman kesinlikle kullanılmamalıdır.

Bu durumda servis hizmetimiz talep edilmeli ve kombi tamir edildikten sonra kullanılmalıdır. Kombi baca sistemi ve petek temizliği de bakım işlemleri kategorisinde önemlidir. Petek içerisinde kirecin birikmesi ve gözeneklerin tıkanması durumunda petek ısınmaz.

Bu durumda petek temizliğine ihtiyaç vardır. Bacanın yanlış montajlanması durumunda da arıza kodu verebilir. Baca içerisine kuş girmesi veya kuş pisliklerini bacaya dolması da aynı şekilde arıza kodunun oluşmasına neden olur. Bu gibi durumlarda kombi kullanılmamalıdır ve Buderus teknik servis ekibimize haber edilmelidir.

Buderus Kombi Teknik Servisi

Klimalar ve kombiler günlük hayatımızın bir parçasıdır. Buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi cihazlar da zorunlu birer ihtiyaç haline gelmiştir. Kombi bakım işlemleri, özellikle sorunsuz bir kış yaşamak için ilk aşamada ihmal edilmemesi gereken bir işlemdir. Kombi bakımında uzman kişilerin tercih edilmesi ile birlikte bakım ve onarım ile ilgili sorunlar tamamen çözüme kavuşur.

Kısa ve etkili yöntemler günümüz şartlarında tercih ediliyor. Kombilerin bakım işleminde deneyim, tecrübe ve işin ehli olmak son derece önemli bir konudur. Bu konuda yeteri kadar deneyimli olmayan kişiler cihaza maddi açıdan zarar verebilir. Bu sebeple bakım işleminde deneyimli servisimiz tercih edilmesi önemlidir.

Kombinin pratik yöntemlerle tamirinin yapılması ve bakım işleminin gerçekleştirilmesi her zaman için yapılabilir. Ancak en uygun zaman kış aylarına girmeden önceki aylardır. Ancak kış aylarında da kombi arızaları meydana gelebilir veya bakım gerekebilir. Bu sebeple Buderus kombi servis hizmeti sunan firmamız yılın dört mevsiminde hizmet vermektedir.

Kış aylarında yollar açık olduğu sürece servis personelimiz hizmet vermeye devam ediyor. Yağışlı ve soğuk günlerde servis hizmeti aksayabilir. Yaz aylarında da havanın ısınması ile birlikte kombiler sıcak su için kullanılmaya başlar. Kış aylarında kombinin kullanım performansı en üst düzeye çıkar.

Buderus Kombi

Buderus Kombi Servisi

Buderus Kombi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!