ECA Logo

E.C.A Servisi Telefon Numarası

Dört mevsim bakım ve onarım işlemi gerçekleştiren elemanlarımız, koordineli bir şekilde çalışır. ECA servis hizmeti talebi gerçekleştikten sonra müşterinin adresine yakın servis aracımıza talebiniz iletilir ve yönlendirme yapılır. Bu şekilde zaman kaybı yaşanmadan bakım ve onarım işlemi gerçekleştirilir.

Beyaz eşya ve kombi bakım işlemi, kombinin performansını artırmak ve her hangi bir arızanın oluşumunu engellemek içindir. Özel yöntemlerle gerçekleştirilen kombi bakım işlemlerinde baca, fan ve orta kısımda yer alan eşanjör kısmını temizliyoruz. Yoğuşmalılarda ise yanma odası ve su tahliye deposu temizliyoruz.. Genel anlamda iç kısımdaki tozların alınması, elektronik sistemin arıza yapmasını önler. Bakım işlemlerinde genellikle elektrik süpürgesi ile toz alma işlemi ihmal edilmez. ECA teknik servis ekibimizle beyaz eşya kategorisindeki kombiler için özel tamir çözümleri sunuyoruz.

Kombi cihazlarında meydana gelen ısınma, gaz kaçağı, ses yapma veya su damlatma gibi durumlar arıza göstergesidir. Ayrıca arıza lambasının yanması veya cihazın arıza kodu vermesi de arızanın belirtisidir. Bu gibi durumlarda cihaz kullanılmaz ve servisimize haber edilmelidir. Servisimiz arıza hikayesini dinledikten sonra test işlemini gerçekleştirerek kısa sürede kombi bakım işlemini yapar ve kombiyi çalışır bir durumda teslim eder.

ECA Kombi

Isınma probleminin çözümünde günümüzde kombiler tercih ediliyor. Bu cihazlar elektrikle çalışıyor ve doğalgaz yakarak ısınma işlemini gerçekleştiriyor. Isınan suyu devir daim pompası ile peteklere gönderiyor. Cihazın beyni bu işlemi belli aralıklarla gerçekleştiriyor. Kombi cihazlarında ısı ayarı yapılabiliyor. Bu ısı ayarı beyin tarafından kaydediliyor ve aynı ısı derecesinde suyu ısıtmaya devam ediyor.

Kombilerde su basınç seviyesi 1.5 ve üzerinde olması gerekiyor. Çalıştığı zaman basınç seviyesinin yükselmesi veya düşmesi cihazın hava sorununa işaret ediyor. ECA kombi servis ekibimiz bu gibi durumlarda cihazın arka kısmındaki tanka hava basıyor. Bu şekilde basınç dengesi korunmuş oluyor.

Su basıncın düşmesinin diğer bir nedeni de peteklerde meydana gelen sızıntıdır. Peteklerden su damladığında veya su sızdığında basınç 1.5’in altına düşer. Bu durumda bu sızıntının tamir edilmesi gerekmektedir. Servisimizin etkili çalışma yöntemi ile kısa sürede arıza tamir edilir.

E.C.A Kombi

E.C.A Kombi Servisi

E.C.A Kombi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!