Siemens

Siemens Servisi Telefon Numarası

Avrupa’nın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Siemens markası 165 yıldır Türkiye’ de ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunuyor. Siemens markası müşterilerine sunduğu; fırınlar, ocaklar, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, çamaşır makineleri, solo bulaşık makinesi, ankastre bulaşık makinesi, kurutma makineleri, klima ve daha pek ürünle birlikte ev yaşamınızın konforlu bir şekilde geçmesini hedefliyor. 165 senedir Türkiye’ de faaliyet gösteren Siemens markası bu süreçte Türkiye’nin en güvenilir markası olmayı başarmış durumda. Siemens markası ürünler son derece kaliteli ve uzun yıllar dayanıklı olduğu gibi ayrıca tüm Siemens ürünleri bütçenizle de dost ürünler.

Siemens Buzdolabı

Hava şartları hizmet kalitemizi etkilese de aynı performansta servis hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Günümüz beyaz eşya modelleri özellik bakımından farklıdır ve her zaman için yeni çözüm seçeneklerine ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşya denildiğinde ilk akla gelen buz dolaplarıdır. Buzdolaplarının arızalanması durumunda yemek saklama olayı ciddi anlamda sorun oluşturur. Özellikle yaz aylarında acil buzdolabı tamiri önemli bir konudur.

Her türlü kış şartlarında aynı performansı sergilemek suretiyle beyaz eşya hizmeti sunan firmamız, etkili yöntemleri tercih ederek servis çözümü sunuyor. Servis hizmetimizde beyaz eşya yedek parça konusu önemli bir konudur. Her markanın yedek parçasını temin edebiliriz ve güvenle montajlayabiliriz.

Soğutmayan buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi cihazların tamiri işleminde servis hizmeti büyük kolaylık sağlamaktadır. Buzdolabı motor ve soğutma sistemi günümüz şartlarında sık sık arızalanır. Özellikle büyük buzdolapları maksimum performansta çalışır ve yazın sonlarına doğru soğutma problemi oluşturur. Soğutma probleminin tam anlamı ile çözülebilmesi için acil servis tamir ve bakım işlemlerine ihtiyaç duyulur.

Siemens Buzdolabı

Siemens Buzdolabı Servisi

Siemens Buzdolabı servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Siemens Çamaşır Makinesi

Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Siemens Çamaşır Makinesi

Çamaşır yıkamada büyük kolaylık sağlayan makineler de zaman zaman arıza yapabilir. Çamaşır makinesinde motor, tahliye borusu, su alma, sabun alma, kazan bilya dağılımı gibi sorunlar yaşanmaktadır. Ayrıca elektrik bağlantılarında da arıza oluşmaktadır. Servis hizmeti kategorisinde arıza tespit edilir ve kısa sürede tamir edilir.

Siemens Çamaşır Makinesi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Siemens Bulaşık Makinesi

Bulaşık makineleri de aynı şekilde arızalanan beyaz eşyalardır. Bu beyaz eşyaların arızalanması durumunda bulaşıklar ortada kalır ve ev hanımları için sorun meydana gelir. Su almayan, pis suyu dışarı veren, yıkamaya geçmeyen ve benzeri problemlere neden olan bulaşık makineleri etkili servis hizmeti ile kullanılabilir.

Siemens Bulaşık Makinesi

Siemens Bulaşık Makinesi Servisi

Siemens Bulaşık Makinesi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Siemens Fırın

Siemens Fırın Servisi

Siemens Fırın

Çamaşır ve bulaşık yıkayan cihazların yanı sıra aynı zamanda fırınlar için de ciddi anlamda sorunlar meydana gelmektedir. Servis hizmeti kategorisinde fırınlar da sık sık arızalanan önemli cihazlardır. Isıtma, pişirme ve benzeri problemler fırınlarda meydana gelen sorunlardır. Günümüzde bütün fırın markaları için özel servis hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Siemens Fırın servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Siemens Ocak

Günlük kullanılan ocaklar da aynı şekilde sorun oluşturan özel beyaz eşyalardır. İnsan yapısı ocaklar gaz kaçırma veya yakmama gibi birçok sorunu beraberinde getirir. Ayrıca elektrik bağlantı sorunları da bu kategoride meydana gelebilmektedir. Beyaz eşya arızaları konusunda uzman çalışanlarımız, ocak sisteminde meydana gelen bütün sorunları kısa sürede kolay bir şekilde gidermektedir.

Siemens Ocak

Siemens Ocak Servisi

Siemens Ocak servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Siemens Davlumbaz

Siemens Davlumbaz Servisi

Siemens Davlumbaz

Ocak üstüne kurulu olan davlumbazlar yemek kokularını çeker ve baca sistemi vasıtasıyla dışarı atar. Kısa sürede yemek kokuları dışarı çıkar ve mutfağın havası düzelir. Motor arızası genellikle yemek yağının birikmesi ile oluşur. Filtrenin tıkanması ile birlikte davlumbazın kullanımı imkansız hale gelir. Servis ekibimiz kısa süre zarfında davlumbazı temizler ve gerekli tamir işlemini gerçekleştirir ve cihazı teslim eder.

Her cihazın fonksiyonel özelliği farklıdır ve bu farklılık beyaz eşyalarda da kendini göstermektedir. Beyaz eşyaların markası, modeli ve yapısı servis hizmetinin yapısını da etkiliyor. Arıza bilgileri ışığında servis elemanları gerekli yedek parçaları ve araçları araca yüklüyor ve yola çıkıyor. Kısa süre zarfında beyaz eşyanın tamir ve bakımı kolay bir şekilde gerçekleşiyor.

Siemens Davlumbaz servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

İklimlendirme Üniteleri

Siemens markası tüm ürünlerinde müşteri memnuniyetini ön plana koyuyor. Firmanın bulaşık makinesi, klima, buzdolabı, fırın, davlumbaz, ocak, elektrikli, ütü, kurutmalı çamaşır makinesi, solo bulaşık makinesi, derin dondurucu, ankastre bulaşık makinesi, süpürge, termosifon, ankastre fırın gibi ürünleri müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmış ürünler.

Ayrıca firmanın tüm ürünleri enerji tasarrufu sağlayacak özelliklere sahip. Siz de Siemens marka ürünleri kullanarak ekonomik olarak tasarruf sağlayabilirsiniz. Siemens markası 165 senedir Türkiye’ de faaliyet göstererek Türkiye’nin pek çok yerinde yüzlerce mağaza açmış durumda. Ayrıca firma yine yüzlerce teknik servis ağıyla tüm Türkiye’ de faaliyet göstermekte. Siemes firması ayrıca sadece dayanıklı ev aletleri ile değil akıllı alt yapı sistemleri, otomasyon, ulaşım ve sağlık konusunda da Dünya’nın en önemli markalarından biri.

Siemens-Termosifon

Siemens Termosifon Servisi

Siemens Termosifon servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Siemens Klima

Siemens'in klima seçenekleri her zaman enerji tasarruflu şekilde üretiliyor. Böylece hem kendinize hem de çevreye iyilik yapmış oluyorsunuz. Siemens'in klimaları sizlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor. Pek çok farklı teknolojik sistem ile donatılan klimalarda uzun ömürlü kullanım garantisi yer alıyor.

Birçok nedene bağlı olarak gelişen arızalarda ise en profesyonel şekilde destek sunuyoruz. Gücü, kalitesi ve uygun fiyatı ile tüm Siemens klima servisimiz müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Her teknolojik alette olduğu gibi klimalarımızın bakımlarını zamanında biz yaptığımızda hiçbir şekilde arıza ile karşılaşılması mümkün değildir.

Siemens Klima

Siemens Klima Servisi

Siemens Klima servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiniz!