Baykan

Baykan Servisi Telefon Numarası

Isıttığı suyu pompa yardımı ile peteklere aktaran kombiler, mekansal anlamda kaliteli ısıtma sağlayan özel cihazlardır. Baykan servis çalışanlarımız cihazın tamir işlemini ve bakım işlemini seri bir şekilde gerçekleştiriyor. Bu cihazlar doğal gaz ile ısıtma işlemini yapar. Çalışma sistemi elektrik sistemine bağlıdır.

Pompa, yanma ve fan sistemi elektrik sistemi yardımı ile çalışır. Kış aylarında performansı artan kombiler, hem kullanım suyunu ısıtırken aynı anda petekleri de ısıtır. Bu nedenle kış aylarında maksimum seviyede ısıtma işlemi gerçekleştirir. Kışın 24 saat boyunca ful çalışır ve bunun sonucunda cihazın ısıtma odası, fanları ve diğer bölümleri kirlenir. Doğal gaz yandığı zaman oluşan is baca yolu ile dışarı atılır ancak yanma odası, fan ve iç bölümler kurum bağlar.

Kurum bağladığı zaman fan ve yanma odasının performansı düşer. Fan belli bir süre sonra ses yapmaya başlar. Yanma odasının gözenekleri tıkandığı zaman yanma oluşmaz ve cihaz arıza verir. Bakım işlemi ile yanma odası ve fanlar temizlenmesi gerekir. Bu iki işlemin profesyonel Baykan teknik servis elemanlarımızın etkili hizmeti ile yapılması gerekir.

Baykan Kombi

Bakım işleminde en iyi zaman kışa girmeden öncesi aydır. Yani Eylül veya Ekim aylarına gelmeden bakım işleminin yapılması kullanıcı daha iyidir. Kış aylarında meydana gelen Baykan kombi arızası, evde yaşayanların üşümesine neden olur. Servisler kış aylarında daha yoğun olduğu için adresinize ulaşmaları zaman alabilir.

Kombide meydana gelen ses, fanlardan veya koruyucu kapaklardan kaynaklanabilir. Ayrıca suyu petek içerisinde döndüren devir daim pompası da ses yapabilir. Kısacası ses yapan kombi kullanılmamalıdır. Gaz kaçıran kombiler ise çok tehlikelidir. Su sızdıran, çok ısınan veya garip sesler çıkaran kombilerin kullanılmaması hayati öneme sahip bir konudur. Bu gibi durumlarda servise haber edilmesi gerekir.

Pratik yöntemlerle kombi bakım ve onarım işlemleri için randevu alınması gerekir. Randevu alırken, uygun bir tarih ve saat tercih edilmelidir. Mesai dışı zamanların yanı sıra tatil günlerinde de kombi bakımı yapılabilir. Özel kombi bakım hizmetimizle birlikte kombiler kış aylarında daha fazla ısıyı daha az doğal gaz ile oluşturuyor.

Baykan Kombi

Baykan Kombi Servisi

Baykan Kombi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!