Silverline

Silverline Servisi Telefon Numarası

Beyaz eşyaların kullanım özelliği Silverline servis hizmetini zorunlu hale getiriyor. Güncel yöntemlerle beyaz eşyaların kullanım kalitesini üst düzeye çıkaran bu sektörde firmamız yıllardır hizmet veriyor. Deneyimli elemanların yanı sıra güncel yöntemlerin tercih edildiği hizmetimizde istediğiniz zaman zarfında adreste yerinde çözüm seçeneği üretiliyor.

Güncellenen yöntemlerle pratik ve etkili tamir, bakım ve onarım çözümleri sunan şirket elemanlarımız, ilk aşamada arıza hikayesini dinliyor. İkinci aşamada ise cihazı çalıştırıyor ve arızanın nedenini test ediyor. Daha sonra tamir programı oluşturarak cihazın tamir işlemini seri bir şekilde gerçekleştiriyor. Cihaz test edilmeden teslim edilmiyor ve Silverline teknik servis işlemi bitmiyor.

Silverline Fırın

Pişirme ustası fırınların zamanla performansını yitirmesi durumunda fırın kullanılmaz bir hale gelir. Fırının hava kaçırması, pişirmemesi, elektrik arızası vermesi veya çok pişirmesi bu kategoride meydana gelen arıza türlerindendir. Fırının arızalı kullanımı ise istenmeyen sonuçlar neden olur.

Elektrik kaçağı gibi arızaların meydana gelmesi durumunda ise cihaz kullanılmamalıdır. Fırın ustası servisimiz kısa sürede fırınınızı eskisi gibi etkili pişirme özelliğine kavuşturuyor. Fırın parçalarını hazır bir şekilde araçta bekleten elemanlarımız, parça montajı gerektiğinde kolay bir şekilde parça montaj işlemini gerçekleştiriyor.

Silverline Fırın

Silverline Fırın Servisi

Silverline Fırın Servisi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Silverline Ocak

Silverline Ocak Servisi

Silverline Ocak

Yemeğimizi pişirdiğimiz ocaklarda da aynı şekilde birden fazla arıza meydana gelebilir. Bu kategoride meydana gelen en büyük arızalardan biri ocağın ateşlenmemesi, gaz kaçırması veya düğmelerinin çalışmamasıdır. Servisimize ocakta meydana gelen arızayı izah ettiğiniz zaman kısa sürede ekibimiz kolayca arızayı tespit ediyor ve gerekli tamir işlemini kısa sürede sonuçlandırıyor.

Ocakta yemeğim kaldı, diyen ev hanımları için anlık çözüm seçeneği sunuyoruz ve ocağı kısa sürede tekrar eski formuna kavuşturuyoruz. Bizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz ve bilgi alabilirsiniz.

Silverline Ocak servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Silverline Davlumbaz

Mutfağın yemek kokusu ile dolması durumunda evin havası değişiyor. Evin havasının değişmemesi için davlumbazlara ihtiyaç vardır. Ocaktaki veya fırındaki yemek kokularını davlumbaz dışarı atar. Bu durumda içi yağ kaplanabilir veya sürekli çalıştığı için motorun performansı düşer. Zamanla davlumbaz ses çıkarır ancak hiçbir şekilde havayı çekmez. Servisimizin pratik ekibi kısa sürede davlumbazınızı tekrar kullanışlı hale getirebilir. Bu kategoride ekibimiz seri ve etkili yöntemlerle cihazı kolay bir şekilde tamir ediyor.

Silverline Davlumbaz

Silverline Davlumbaz Servisi

Silverline Davlumbaz servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!