Electrolux

Elektrolux Servisi Telefon Numarası

Bakım ve tamirat hizmetini elektrolux servis noktası olarak profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Beyaz eşyalarınızda oluşan ani bozulmalar veya uzun yıllar kullandıktan sonra farklı durumların oluşmasında bizlere danışabilirsiniz. İşinde güvenilir ve titiz bir servis olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktan her zaman memnuniyet duyarız.

Elektrolux Buzdolabı

Buzdolabınızda oluşan arızalar için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Soğutma sisteminde oluşan arızlar ya da anlam veremediğiniz problemler en kısa sürede uzman çalışanlarımız tarafından onarılacaktır. Tamir konusunda her zaman titiz olduğumuz gibi müşteri memnuniyeti de aynı şekilde bizler için en önemli konudur.

Sizlere sunduğumuz onarım ve bakım hizmetinde her zaman müşteri memnuniyeti kuralları yer alıyor. Bu şekilde sizlerin güvenini kazanarak daha fazla işimize motive oluyoruz. Buzdolabı elektriklerin aniden gidip gelmesi ile birlikte arıza yaşayabiliyor. Genel olarak içerisinde mevcut olan sistemler bu şekilde yanabiliyor.

Firmamız ise bu konu hakkında en detaylı hizmeti sunarak problemin nerede oluştuğunu en kısa sürede çözüyor. Sadece bu problem için değil, aynı zamanda buzdolabı içerisinde oluşan tüm arızalarda bizler elektrolux teknik servis noktası olarak en kısa sürede çözüm üretiyoruz.

Elektrolux Buzdolabı

Elektrolux Buzdolabı Servisi

Elektrolux Buzdolabı servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Elektrolux Çamaşır Makinesi

Elektrolux Çamaşır Makinesi Servisi

Elektrolux Çamaşır Makinesi

Çamaşır makinelerinin içinde zamanla kireç olabiliyor. Kireç olan makinelerde tam verim alınması söz konusu değildir. Kirecin daha da artması ile birlikte makinenin çalışmasında problem yaşanabiliyor. Elbette ana problem sadece kireçler değil. Bunun dışında elektrik yüklenmesinden dolayı yanmalar da gerçekleşebiliyor.

Makineniz bozulmadan bakım yaptırmak istediğiniz zaman firmamız size en detaylı şekilde yardım edecektir. En kısa süre içerisinde makineniz ilk gün çalıştığı gibi yeniden aynı şekilde çalışacak.

Elektrolux Çamaşır Makinesi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Elektrolux Bulaşık Makinesi

Bulaşık makinesi kullanan kişiler mutlaka bakımlarının zamanında yaptırmaları gerekir. Tabii ki bakım hizmeti her makine için önemli derecede rol oynar. Bulaşık makinesinde oluşan arızalardan bir tanesi motorunun yanmasıdır. Motorun yanmasının sebebi ise voltajın aniden yükselmesidir. Bazen elektriklerin ani şekilde gidip gelmesi ile birlikte motorun yanması gerçekleşebilir. 

Bu konuda destek almak isteyen kişiler firmamızdan destek alabilirler. Bulaşık makineleri su almalarına rağmen çalışmayabiliyor. Ayrıca makinenin üstünde ki ışık yanmasına rağmen işlem yapmayabiliyor. Böyle bir durumda en kısa zamanda bizlere ulaşmalısınız.

Elektrolux Bulaşık Makinesi

Elektrolux Bulaşık Makinesi Servisi

Elektrolux Bulaşık Makinesi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Electrolux Klima Servisi

Elektrolux Klima Servisi

Elektrolux Klima

Elecrolux'un klima seçenekleri her zaman enerji tasarruflu şekilde üretiliyor. Böylece hem kendinize hem de çevreye iyilik yapmış oluyorsunuz. Elektrolux'un klimaları sizlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor. Pek çok farklı teknolojik sistem ile donatılan klimalarda uzun ömürlü kullanım garantisi yer alıyor.

Birçok nedene bağlı olarak gelişen arızalarda ise en profesyonel şekilde destek sunuyoruz. Gücü, kalitesi ve uygun fiyatı ile tüm Elektrolux klima servisimiz müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Her teknolojik alette olduğu gibi klimalarımızın bakımlarını zamanında biz yaptığımızda hiçbir şekilde arıza ile karşılaşılması mümkün değildir.

Elektrolux Klima servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!