Baymak

Baymak Servisi Telefon Numarası

Ülkemizin önemli markalarından bir tanesi olan Baymak’ın servisi olarak, sizler için gereken onarım ve bakım hizmetini en profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Baymak servis olarak kombilerinizin ve termosifonunuzun bakımlarının zamanında yapılmasını her zaman tavsiye ediyoruz. Özellikle kombi konusunda bakım zamanları son derece önemli rol oynuyor.

Bakımı geç yapılmış veya hiç yapılmamış kombiler zaman içerisinde arızalanma riskini taşıyor. Bizler ise böyle bir durumun oluşmaması adına elimizden gelen tüm bilgileri kullanarak bakım hizmetimizi sizler değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Baymak Termosifon

Termosifonlarda oluşan problemler arasında en tehlikeli olanı elektriğin gelmemesidir. Bu durumda yapılması gereken ilk işlem motor kısmına olacaktır. Elbette elektriğin gelmemesi sigorta ve düğme kutusundan da kaynaklanabiliyor. Elbette bunun öğrenilmesi için firmamız detaylı inceleme gerçekleştiriyor.

Ayrıca diğer bir problem termosifonun ısıtmamasıdır. Gerçekleşen ısıtmama problemi termostat üzerinden gerçekleşiyor. Firmamız bu konuda termostat onarımını en titiz şekilde gerçekleştiriyor. Termosifonun derecesinin kendiliğinden yükselmesi ve termosifonun belirli bir miktar su akıtması da aynı şekilde problemlerin başında geliyor.

Bizler bu konu hakkında sizlere en net bilgileri verdiğimiz gibi onarım işlemlerini en kısa süre içinde tamamlıyoruz. Burada önemli olan her zaman termosifonların bakımlarını zamanında yaptırmanızdır. Bakımı zamanında yapılan her alet problem ortaya çıkarmaz. Bu nedenle bizlere danışarak gerekli desteği alabilirsiniz.

Baymak Termosifon

Baymak Termosifon Servisi

Baymak Termosifon servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Baymak Kombi

Baymak Kombi Servisi

Baymak Kombi

Kombiler evlerimizin olmazsa olmazıdır. Çünkü ısınma işlemleri kombiler aracılığı ile gerçekleşir. Bizler her zaman kombilerinizin bakımlarında geç kalmamanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü geç kalınmış durumlarda gerçekleşen arızaların büyük problemlere yol açabilir. Kombisinde arıza gerçekleşen kişiler, Baymak teknik servis üzerinden gereken tüm destekleri alabilirler.

Kombinin devreye geç girmesi, yeterli düzeyde ısı vermemesi, patlamalı şekilde yanması, sıcak su vermemesi, aşırı ses yapması ve su kaçırması dikkat edilmesi gereken arızalardır. Bizler bu konu hakkında sizler için tecrübelerimiz ile birlikte son derece titiz şekilde onarım hizmetini sunuyoruz. Kombi bakımı zamanında gerçekleştiği vakit büyük problemlerin oluşmasının önü kesilir.

Bizlerin tavsiyesi her zaman kombilerinizin bakımlarının zamanında olmasıdır. Ancak yine de gerçekleşen arızalarda zaman kaybetmeden bizlere ulaşarak gerekli profesyonel desteği alabilirsiniz.

Baymak Kombi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Baymak Klima

Isıtma ve soğutma sistemleri, su teknolojileri ve özellikle klima konusunda Türkiye’nin en büyük ve kaliteli markası şüphesiz Baymak. Marka ayrıca dünyanın pek çok ülkesine ısıtma ve soğutma sistemleri ürünlerini ihraç ediyor. Isıtma ve soğutma sistemleriyle ilgili tüm Baymak marka ürünleri üstün kalite ve aynı zamanda uygun fiyatlara sahip olduğu gibi; tüm Baymak ürünleri enerji tasarrufu sağlayan özellikleri sayesinde hem bütçenizle hem de doğayla dost. Kombi, klima, yenilebilir enerji sistemleri, güneş enerji sistemleri gibi pek çok ürünle birlikte geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Baymak markası; ürünlerinin kalitesi kadar ürün alım sonrası verdiği teknik servis hizmetleri ile de bir adım öne çıkıyor.

Baymak Klima Servisi

Baymak Klima Servisi

Baymak Klima servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!