Regal

Regal Servisi Telefon Numarası

Türkiye’nin en uygun fiyatlı teknoloji ürünlerini Regal mağazaları müşterilerine sunuyor. Tüm teknolojik ürünlerde bütçenize uygun seçenekleri olan Regal markası özellikle klima, televizyon, buzdolabı ile termosifon ve daha pek çok üründe uygun fiyatlara sahip. Regal markası; sadece kaliteli ürünleri ve uygun fiyatları ile değil aldığınız ürünlerin kurulum, montajı ve alım sonrası verilecek servis hizmetleri ile de her zaman müşterilerinin yanında olmayı sürdürüyor.

Türkiye’nin her yerinde bulunan yüzlerce mağaza ve teknik servisleri ile siz de gönül rahatlığıyla evinizin tüm ihtiyaçlarını Regal mağazalarından uygun fiyatlarla sağlayabilirsiniz. Ayrıca son dönemde yapılan kampanyalar sayesinde ihtiyacınız olan ürünleri piyasadan çok daha uygun fiyatlarla almanız da mümkün.

Regal Buzdolabı

Buzdolabında en sık görülen arıza aşırı yüklü gelen voltajdan dolayı beynin yanmasıdır. Buzdolabı beyni yandığı zaman tüm işlemler duracaktır. Bunun olmaması adına mutlaka voltaj koruyucu prizlerden yararlanmanızda fayda olacaktır. Fakat bu problemi yaşayan kişiler bizlere ulaşarak profesyonel tamirat hizmetini alabilirler.

Yapmış olduğumuz tüm tamirat işlerinde son derece titiz ve temkinli olarak gerçekleştiriyoruz. Buna bağlı olarak sizlerin memnuniyetini kazanıyoruz. Ayrıca buzdolabı kompresörü problemi de gerçekleşebiliyor. Bu durum birçok nedene bağlı olabiliyor. Problem ne olursa olsun bizlere ulaşarak hizmetimizi kolaylıkla alabilirsiniz.

Regal Buzdolabı

Regal Buzdolabı Servisi

Regal Buzdolabı servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Regal Çamaşır Makinesi

Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Regal Çamaşır Makinesi

Çamaşır makinelerinde oluşan tüm arızalarda yardımcı oluyoruz. Regal teknik servis hizmeti verdiğimiz müşterilerimiz bizlere her zaman güveniyor. Çamaşır makinesi arızalanmadan bakım işlemlerini yaptırmanız oldukça önemlidir. Böylece firmamız makinenize bakarak gereli olan desteği sunacaktır. Kireç konusu ise çamaşır makinelerinin en ünlü düşmanıdır.

Makinesi kireçlenen müşterilerimiz bizlere ulaşarak bu problemden kurtulabilirler. Bizler onarım ve bakım işlemlerinde her zaman çözüm odaklı çalışıyoruz. Bazen çamaşır makinesi kazanında arızalar da oluşabiliyor. Bu arızalar genel olarak aşırı yüklemeden gerçekleşiyor. Aşırı yükten dolayı arızalanan kazanların bakımını en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.

Regal Çamaşır Makinesi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Regal Bulaşık Makinesi

Bulaşık makinelerinizin bakımları için mutlaka bizlere ulaşın. Gerekli olan tüm bakım işlemlerini eksiksiz şekilde gerçekleştiriyoruz. Makinenin su almaması, makinenin açılması fakat çalışmaması ve makinenin aşırı derecede gürültü yapması gibi problemlerde servisimizi acil şekilde aramalısınız. Bu durum makineyi bitiren problemler arasındadır.

Servisimiz bu problemlerin oluşmaması adına bakım gerçekleştirdiği gibi oluşan arızaları en iyi şekilde tamirde ediyor.

Regal Bulaşık Makinesi

Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Regal Bulaşık Makinesi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Regal-Termosfion

Regal Termosifon Servisi

Regal Teknolojik Ürünler

Teknolojiye dair tüm Regal marka ürünlerine kaliteden ödün vermeyen uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve her zevke ve bütçeye uygun televizyon, klima, buzdolabı, çamaşır makineleri, kurutma makineleri, küçük ev aletleri, set üstü ocak, mutfak ürünleri, elektirkli süpürge derin dondurucular, ankastre fırın, ankastre ocak, ankastre davlumbaz, ankastre set, solo bulaşık makineleri, termosifon ve daha pek çok farlı ürün Regal mağazalarında sizleri bekliyor.

Marka ayrıca müşterilerine farklı ödeme seçenekleri de sunarak bütçenizi sarsmadan ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedefliyor. Regal marka ürünlere her şehirde bulunan mağazalardan ulaşabileceğiniz gibi firmanın internet sitesi aracılığıyla da markanın ürünlerine kargo ücreti ödemeden kolayca sahip olabilirsiniz.

Regal servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Regal Klima

Regal'ın klima seçenekleri her zaman enerji tasarruflu şekilde üretiliyor. Böylece hem kendinize hem de çevreye iyilik yapmış oluyorsunuz. Regal'ın klimaları sizlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor. Pek çok farklı teknolojik sistem ile donatılan klimalarda uzun ömürlü kullanım garantisi yer alıyor.

Birçok nedene bağlı olarak gelişen arızalarda ise en profesyonel şekilde destek sunuyoruz. Gücü, kalitesi ve uygun fiyatı ile tüm Regal klima servisimiz müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Her teknolojik alette olduğu gibi klimalarımızın bakımlarını zamanında biz yaptığımızda hiçbir şekilde arıza ile karşılaşılması mümkün değildir.

Regal Klima Servisi

Regal Klima Servisi

Regal Klima servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiniz!