Beko

Beko Servisi Telefon Numarası

Personel ekibi ile ve güncel yöntemleriyle beyaz eşya servis hizmetlerinde yeni nesil çözümleri sunan firmamız, kolaylık sağlayan özel beyaz eşyaları daha kullanışlı hale getiriyor. Bir beyaz eşyanın uzun yıllar kullanılabilmesi için etkili servis hizmetine ihtiyaç vardır. Yedek parçası bol olan ve Beko servis imkanı olan beyaz eşyalar daha fazla tutulmaktadır.

Beyaz eşya servis hizmetlerinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için her zaman deneyim ön planda yer alır. Personel ekibi kategorisinde ilk aşamada değerlendirilen en önemli konulardan biri işin uzmanı olmaktır. İşinde yeteri kadar uzman olmayan kişiler Beko teknik servis hizmetini başarılı bir şekilde gerçekleştiremez. Firmamız da bu bilinçle en iyi personel ekibini oluşturarak hizmet veriyor.

Beko Buzdolabı

Personel ekibini oluşturan şirketimiz en iyi yöntemi tercih ederek beyaz eşya konusunda çözüm sunuyor. Beyaz eşya tamiri, bakımı ve onarımı gibi konularda randevulu servis sistemi tercih edilmektedir. Ekibimiz her adres için özel bir tarih oluştururken aynı zamanda özel bir güzergah oluşturuyor. Her ilçe için özel bir tarih belirleniyor ve müşteri onayı sonrasında servis işlemi gerçekleşiyor.

Soğutma özelliği ile dikkat çeken buzdolapları yıllar geçtikte performansını yitirir ve soğutma işlemini gerçekleştiremez. Bu durumda bakıma ihtiyaç duyar ve gerekli bakımın kısa sürede yapılması gerekebilir. AVM, bakkal, market, lokanta ve benzeri bütün gıdacılar için buzdolabının sağlıklı bir şekilde çalışması çok önemli bir konudur.

Beko Buzdolabı

Beko Buzdolabı Servisi

Beko Buzdolabı servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Beko Çamaşır Makinesi

Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Beko Çamaşır Makinesi

Pratik özellikleriyle dikkat çeken buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalar kısa sürede kolay bir şekilde tamir edilebilir. Bunun için firmamızın personel ekibini çağırmanız yeterlidir. Ekip olarak günün her saatinde hizmet vermek için çaba sarf ediyoruz. Gün içerisinde bütün müşterilerimize kısa sürede ulaşmak için seri bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz.

Çamaşır makinesinde motor arızası, su tahliye sorunu gibi sorunlar en çok karşılaşılan sorunlardır. Ayrıca elektrik kaçağı gibi tehlikeli durumlar da buzdolabında meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda sağlık açısından cihazın kullanılmaması ve fişinin çekilmesi gerekir.

Beko Çamaşır Makinesi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Beko Bulaşık Makinesi

Bulaşık yıkama kategorisinde bulaşık makineleri hayati öneme sahiptir. Bütün işletmeler için yaz aylarında buzdolabının ful performans çalışması çok önemlidir. Bu cihazların en iyi soğutma işlemini gerçekleştirebilmesi için yıllık düzenli bir şekilde bakıma tabi tutulması gerekir.

Bulaşık denildiği zaman ilk akla gelen cihazlardan biri de bulaşık makineleridir. Bu makinelerin motor arızası, kayış ve tahliye boru arızası sıklıkla meydana gelir. Elektronik kart arızası ve benzeri arızalar gibi durumlar da ciddi anlamda problem oluşturur. Ev hanımlarının eli ayağı olan fırın kısa sürede personelimiz tamir ediyor ve test ettikten sonra teslim ediyor.

Bulaşık makinesinin daha verimli bir şekilde kullanılabilmesi için pratik servis hizmetine her zaman için ihtiyaç vardır. Servis olmayan veya tamirci olmayan kişilere bulaşık makinesinin teslim edilmesi durumunda cihaz zarar görebilir.

Beko Bulaşık Makinesi

Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Beko Bulaşık servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Beko Fırın

Beko Fırın Servisi

Beko Fırın

Börek denildiği zaman ilk akla gelen cihazlar fırınlardır. Özel tasarımı sayesinde kolay bir şekilde börek pişirme imkanı sunan bu cihazlar arızalanabilir. Arıza meydana geldiği zaman ilk aşamada makinenin fişi çekilmelidir ve kullanılmamalıdır. Tahliye borusundan su attığı zaman da cihaz kullanılamaz ve ciddi anlamda sorun oluşmaya başlar.

Yemek yapmak için tercih edilen ocaklar da arıza kervanına katılmaktadır. Çakmak sistemi ve gaz sistemi arızaları ocağın kullanımını engeller ve acilen tamir ister. Bu gibi durumlarda da bizi aramanız ve randevu almanız yeterlidir.

Beko Fırın servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Beko Ocak

Fırınlar da hayatımızın bir parçasıdır ve arızalandığı andan itibaren tamir istemektedir. Tamir, bakım ve onarım gibi konularda öne çıkan personelimiz, fırın arızalarını kısa süre zarfında tamir ederek cihazı teslim etmektedir. Ocak sistemi doğal gaza bağlıdır ve bu nedenden dolayı titiz bir servis hizmetine ihtiyaç duyar. Firma olarak gazla çalışan bu cihaz için özel tamir ve bakım yöntemi uyguluyoruz. Pişirme kategorisinde ocaklar birinci derecede önemli beyaz eşyalardır.

Beko Ocak

Beko Ocak Servisi

Beko Ocak servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Beko Davlumbaz

Beko Davlumbaz Servisi

Beko Davlumbaz

Davlumbazlar mutfağın havasını temizleyen özel tasarımlardır ve motor sistemi zaman zaman arıza yapabilir. Ayrıca düzenli temizlenmediği için cihaz kullanım dışı kalabilir. Bu durumda bizi arayıp tamir işlemi için talepte bulunmanız yeterlidir.

Her türlü beyaz eşya tamir bakım ve onarım içini bizi aramanız ve arıza bilgisi konusunda bilgilendirmeniz yeterlidir. Ekip olarak sizler için çözüm üretmeye devam ediyoruz ve beyaz eşyanızın daha uzun ömürlü kullanılabilmesi için güncel seçenekleri ön planda değerlendiriyoruz.

Beko Davlumbaz servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Beko Termosifon

Teknolojinin markalaşmış tasarımlarından biri olan Beko, servis sektöründe de popüler bir markadır. Servisimizin deneyimli elemanları Beko marka termosifon ve klima modelleri için çözüm üretiyor. Beko'nun kaliteli ürünleri konusunda deneyimli servisimiz, kısa zaman zarfında teslimat gerçekleştirerek cihazın daha verimli bir şekilde kullanımını sağlıyor.

Servis hizmetinin kalitesi bu sektörde son derece önemli bir konu olarak değerlendirilir. Hizmette ilk aşamada dikkat edilmesi gereken hususlardan biri hizmetin avantajıdır. Ekibimizin yerinde bakım, onarım ve tamirat yapması;

  • Zaman kaybını önler,
  • Profesyonel çözüm sunar,
  • Kısa Zamanda cihazı kullanılabilir hale getirir.

Cihazın bozulması durumunda yapmanız gereken bizi aramanız ve servis hizmetimizden faydalanmanızdır.

Beko-Termosifon

Beko Termosifon Servisi

Beko Termosifon servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Beko Klima Servisi

Beko Klima

Pratik yöntemlerle hizmet sunmaya ve bu konuda güncel seçenekleri ön planda değerlendiren ekibimiz zamanı iyi kullanarak bütün müşterilere hizmet sunuyor. Randevu alma işlemi ile başlayan servis hizmetimiz, kısa sürede sonuç veriyor. Klima servis ekibimizde görevli olan bütün elemanlarımız bu sektörde deneyimli kişilerden oluşuyor. Elemanlarımız müşteri memnuniyetini dikkate alarak hizmet sunuyor.

Randevu alınırken verilen bilgilerin eksik olması durumunda hizmetimiz aksıyor. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda iş programı oluşturuyoruz ve yedek parça temin ediyoruz. Bu nedenle verdiğiniz bilgilerin doğru olmasına dikkat etmelisiniz. Randevu saatinin belirlenmesinde müşteri tercihini ön planda değerlendiriyoruz ve her zaman için müşterinin tercihini dikkate alıyoruz.

Ekibimiz randevu saatinden önce adresinize geliyor ve telefon açıyor. Acil bir işiniz çıkarsa randevu saatinde değişiklik yapılabilir. Müşterimiz isterse randevu saatini değiştirebilir ancak bu değişikliği yaparken ekibimizle irtibata geçmesi gerekir.

Beko Klima servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!