Windsor

Windsor Servisi Telefon Numarası

Soğutma ve ısıtma sistemleri konusunda son yıllarda Türkiye’nin adından en çok söz ettiren ürünleri şüphesiz Windsor marka ürünleri. Firmanın klima, termosifon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu ve daha pek çok ürünü dayanıklı ev aleti almak isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Firmanın tüm bu ürünleri kaliteli ve dayanıklı olmalarının yanında çok da uygun fiyata sahipler. Firma Türkiye’nin her yerinde bulunan yüzlerce mağazasıyla birlikte müşterilerine hizmet vermeyi sürdürüyor.

Windsor ürünlerinde oluşan problemler için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Windsor İklimledirme Üniteleri

Windsor markası son yıllarda dayanıklı ev aleti alanların ilk tercihi olmayı sürdürüyor. Firmanın tüm ürünleri çok kaliteli ve uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak çalışmayı sürdürüyor. Ayrıca tüm Windsor marka ürünler minimum enerji ile maksimum verimi sağlıyor. Bu yönüyle de Türkiye’deki pek çok evin tercihi son yıllarda Windsor marka ürünler olmayı sürdürüyor. Firmanın termosifon, buzdolabı, ütü, çamaşır makinesi, derin dondurucu, ankastre bulaşık makinesi, elektrikli süpürge, klima, kombi gibi ürünleri piyasadaki diğer markalara göre çok daha uzun ömürlü ve uygun fiyatlı.

Windsor-grup

Windsor İklimlendirme Servisi

Windsor İklimlendirme Üniteleri servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!