Demirdöküm

Demirdöküm Servisi Telefon Numarası

Emek ve işçilik kategorisinde serviscilik hizmeti uzmanlık isteyen özel bir sektördür. Beyaz eşya dünyasında servis hizmeti, deneyim, tecrübe ve sertifika isteyen önemli bir kategoridir. Firmamız Demirdöküm servis hizmeti konusunda deneyimli elemanlarla ve işin uzmanı kişilerle kısa sürede tamirat ve bakım işlemini sonuçlandırıyor.

Demirdöküm Kombi Teknik Servis

Kombilerde meydana gelen arızalar, diğer beyaz eşyalara nazaran daha ciddi sonuçlara neden olabilir. Kombilerde meydana gelen ve ciddi sonuçlara neden olan arızaların giderilmesi düzenli bakım ve tamirat işlemleri ile mümkündür. Ekibimiz randevulu bir şekilde adrese geliyor ve yerinde kombi cihazını tamir ediyor.

Bakım işlemleri de bu kategoride önemlidir. Ekibimiz arıza ile ilgili bilgileri dinledikten sonra kombiyi çalıştırıyor ve kombinin su ısıtma özelliğini test ediyor. Kombi suyunun veya ısıtma suyunun ısınmaması durumunda orta kısımdaki eşanjör bölümü temizleniyor. Baca temizliği, fan temizliği ve genel iç temizlik işlemleri bakım işleminin genel konularını teşkil ediyor. Kısa sürede kombinin bakımını gerçekleştiriyoruz ve test ettikten sonra kombiyi teslim ediyoruz.

Demirdöküm Kombi

Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm Kombi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!