Esty

Esty Servisi Telefon Numarası

Modern ve kullanışlı özellikleriyle hayatımızı kolaylaştıran Esty marka beyaz eşyalar, özel servis sayesinde uzun ömürlü olabiliyor. Ocak servis hizmetinde en önemli konu olan deneyimli personel konusu, firmamız tarafından çözümlenmiştir. Ekibimizin deneyimli personeli, hizmet kalitemizin ilk maddesini oluşturuyor. Firma olarak da her zaman deneyimli elemanlara yer veriyoruz.

Esty davlumbazlar ve fırınlar da bu kategoride servis programımız içerisinde yer alıyor. Mutfağın havasını değiştiren davlumbaz modelleri, zamanla tıkanır ve motoru sıkışır. Bazen de elektrik arızası verir. Bu gibi durumlarda servisimiz gelerek tamir ve bakım işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirir. Bakım işleminin kısa sürede sorunsuz yapılabilmesi için ekip olarak gerekli işlemleri kısa sürede yapıyoruz.

Esty Davlumbazlar

Fırın, davlumbaz ve ocak üçlüsünün en önemli bireylerinden biri davlumbazdır. Mutfaklarda sıklıkla kullanılır ve her ev için ihtiyaçtır. Bu cihazlarda pişirme ve ısıtma gibi sorunlar yaşanır. Motorun ve filtrenin tıkanması ile birlikte cihaz çalışmaz veya çalıştığı halde hava tahliyesi gerçekleştirmez. Bu cihazın tamir işleminde yine servisler görev alır. Ekibimizin deneyimli servisi davlumbaz tamir işlemini kısa süre zarfında kolay bir şekilde gerçekleştirir.

Ekip olarak her zaman için cihazı çalıştırıyoruz ve daha sonra gerekli notları alarak özel bir tamir programı oluşturuyoruz. Tamir programının sorunsuz bir şekilde ilerlemesi için gerekli bütün notları alıyoruz ve ev sahibinin arıza hikayesini de dikkate alıyoruz. Arızanın kolay bir şekilde tamir edilmesi için titiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz.

Esty-Davlumbaz

esty Davlumbazlar Servisi

Esty Davlumbazlar servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Esty Fırın Servisi

Esty Fırın

Fırınların tamir ve bakım işlemleri, bu cihazların kullanım kalitesini maksimum düzeye çıkarır. Fırın sisteminde meydana gelen ısıtma, programlama ve benzeri problemler servis hizmeti sayesinde kolay bir şekilde çözümlenir. Fırınlarda pişirmenin yanı sıra aynı zamanda elektrik arızası gibi sorunlar da meydana gelebilmektedir. Bütün fırınla ilgili sorunlarda ekip olarak çözüm üretmeye ve yedek parça desteği sunmaya devam ediyoruz.

Fırının açma düğmelerinde meydana gelen arızalar ve ısıtma sisteminde meydana gelen arızalar, bu kategoride meydana gelen arızalardır. Arızanın tespiti ve ardından tamir işlemleri ile servis hizmetini sonlandırıyoruz. Hizmetimiz 365 gün devam ediyoruz.

Esty Fırın servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!