Ferolli Logo

Ferroli Servisi Telefon Numarası

Dünyaca ünlü Ferroli firması Avrupa’ nın en büyük ısıtma, soğutma ve iklimlendirme firması olma yolunda önemli adımlarla ilerliyor. Firma son yıllarda Türkiye’ de pek çok fabrika ve mağaza açarak Türkiye’de de sektörün önemli firmalarından biri haline gelmiş durumda. Ferroli markası başta klima olmak üzere tüm ürünlerini çok uygun fiyatlarla müşterilerine ulaştırmakla tanınan bir marka.

Ferroli Kombi

Yoğuşmalı kombilerde yanma sonrası oluşan su tahliye borusundan dışarı atılıyor. Hermatik kombilerde ise bacadan aşağı gidiyor. Hermatik cihazlarda suyun geri gelmesi durumunda cihaz arıza kodu veriyor. Yoğuşmalı cihazlarda bacanın yanlış montajlanması durumunda Ferroli kombi arıza kodu ekrana yansıyor.

Kombilerin sağlıklı bir şekilde kullanılabilmesi için kurallarına uygun şekilde kullanılmalıdır. Kombiyi belli saatlerde açıp kapamak cihazın daha fazla yakmasına ve sistemin bozulmasına neden olur. Gün içerisinde sık sık derecesini değiştirmek de cihazın düzenli çalışmasını engelleyecektir.

Kombi bakım hizmetimizde baca sistemi de önemlidir. Baca önündeki plastik parça takılmadığı zaman kuş pisliği ve yağmur içeri girer. Bu durumda cihaz arıza verir. Hermatik cihazlarda baca aşağı doğru, yoğuşmalı cihazlada ise yukarı doğru olmalıdır. Yoğuşmalı cihazlarda bacada oluşan su iç kısımdan dışarıya tahliye borusu ile atılır. Hermatik cihazlarda ise baca aşağı doğru olduğu için su bacanın ucundan aşağı akar. Servisimiz bacayı ve fan sistemini inceledikten sonra arızayı kısa sürede tamir ediyor.

Ferroli Kombi

Ferroli Kombi Servisi

Ferroli Kombi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Ferolli-Klima

Ferroli Klima Servisi

Ferroli Klima

Ferroli markalı kombi, klima, su ısıtıcılar, ısı pompaları, elektrikli termosifonlar gibi enerji verimliliğine sahip ürünler müşterileri tarafından yoğun bir talep görüyor. Firma ayrıca müşterilerine ürün teslimleri sonrasında her türlü teknik servis desteğini de en hızlı ve kolay şekilde sağlayarak müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefliyor.

Ferroli Klima servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!