Luxell

Luxell Servisi Telefon Numarası

Mutfaklarda en önemli cihazlardan biri olan ocak, davlumbazlar ve fırınlar, üçlü ankastre set şeklinde kullanılıyor. Bu parçalar ayrı ayrı satın alınabildiği gibi set olarak da satılıyor. Bu cihazların servis hizmeti sayesinde kullanım kalitesi meydana geliyor ve cihaz uzun yıllar kullanılıyor. Luxell modellerine ait yedek parçalar da bu kategoride tercih ediliyor.

Servis kategorisinde çözüm odaklı hareket eden şirket elemanlarımız, istediğiniz zaman randevu açabiliyor ve istediğiniz tarihte evinize geliyor. Ev veya iş yeri mutfaklarında bulunan ocak ve davlumbazlar, özel yöntemlerle tamir ediliyor.

Luxell Davlumbaz

Beyaz eşya tamirinde uzman ekibimiz, ocak sisteminin vazgeçilmez seçeneği olan davlumbaz, mutfak havasını kolay bir şekilde temizliyor. Havadaki yağ, toz ve bazı materyaller davlumbazın filtresini tıkıyor. Davlumbazın filtresinin tıkanması durumunda motor sistemi de zarar görüyor. Bu durumda servis hizmetine gerek duyuluyor. Ekibimizin davlumbazla ilgili programı, markaya göre gerçekleşiyor.

Randevu alarak servis hizmetimizi tercih edenler için özel bir program oluşturuyoruz. Öncelikle arıza bilgisini dikkate alıyoruz ve bu bilgiye göre parçaları araca yüklüyoruz. Ayrıca arızanın oluş sebebi ve tamir yöntemleri konusunda özel bir plan oluşturuyoruz. Planın oluşturulmasının ardından tamirde kullandığımız cihazları da araca yüklüyoruz. Kısa sürede ekibimiz telefon açarak evinize geliyor ve davlumbazınızı tamir ediyor

Luxell Davlumbaz Servisi

Luxell Davlumbaz servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Luxell-Fırın

Luxell Fırın Servisi

Luxell Fırın

Üçlü ankastrenin en önemli parçalarından biri olan fırın, yemek pişirmenin en kolay yöntemidir. Fırınlarda ısıtmama, elektrik arızası, kart arızası, ısıtma saati arızası ve conta arızası sıklıkla meydana geliyor. Fırın tamir ve bakım işleminin sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi için gerekli bütün aletleri araca yüklüyoruz.

Bakım işlemi için yola çıkmadan önce telefon açıyoruz. Telefon açtığımız zaman acil bir işiniz çıkarsa bu durumda yeni bir randevu oluşturuyoruz. Yeni randevu oluşturma işleminde yine müşterimizin uygun gördüğü bir zaman dilimi tercih ediliyor.

Randevu saatinin gelmesinin ardından elemanlarımız evinize veya ofisinize geliyor. Adresinize gelen elemanlarımız arıza hikayesini dinliyor ve cihazı çalıştırıyor. Cihazı çalıştırdıktan sonra elemanlarımız arızayı tam olarak tespit ediyor. Cihaz arıza tespit işlemi sonrasında gerekli bütün bakım ve onarım işlemi kolay bir şekilde gerçekleşiyor.

Luxell Fırın servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!