Samsung

Samsung Servisi Telefon Numarası

Bizler Samsung servis olarak tüm beyaz eşyalarınızın bakımlarını zamanında yapmanızı öneriyoruz. Çünkü bu şekilde makineleriniz korunacağı gibi daha fazla uzun ömürlü çalışabilecekler. Genel olarak beyaz eşyaların bozulmasının en büyük sebebi, bakımlarının tam zamanında yapılmamasıdır. Firmamız beyaz eşyalarınızın bakımlarını profesyonel şekilde yapmaktan her zaman memnuniyet duyar.

Samsung Buzdolabı

Buzdolabınız bazen belirli nedenlerden dolayı tam olarak soğutamayabilir. Soğutma işleminin iyi olmaması halinde yiyeceklerin bozulması söz konudur. Buzdolabınızın tam olarak soğutmama nedeni içerisinde bulunan motorundan kaynaklıdır. Zamanında gerçekleştirilmemiş olan bakımlara bağlı olarak içerisinde bulunan motor eskiyerek bozulabilir.

Böyle bir durumda bizler ön plana çıkarak buzdolabınızın onarımını gerçekleştiriyoruz. Elbette onarım aşamasında gelmeden önce mutlaka bakımların zamanında yapılması önemli derecede rol oynar. En tehlikeli durum ise buzdolaplarına akım koruma sisteminin alınmamasıdır. Ani kesilen elektrikler veya beklenmeyen voltaj yüksekliği sebebi ile motor yanabilir. Bizlerin bu konuda tavsiyesi en kısa zamanda akım koruma sistemini almanızdır.

Samsung Buzdolabı

Samsung Buzdolabı Servisi

Samsung Buzdolabı servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiniz!

Samsung Çamaşır Makinesi

Samsung Çamaşır Makinesi Servisi

Samsung Çamaşır Makinesi

Çamaşır makineleri zamanla kireç ile dolabiliyor. Ayrıca içten çürüme gibi durumlarda görülebiliyor. Bizler Samsung teknik servis olarak sizlerin çamaşır makinelerini en iyi şekilde onarıyoruz. Bakım ve onarım konusunda son derece titiz davranarak işlerimizi gerçekleştiriyoruz. Çamaşır makinenizin gerekli olan tüm bakımlarını bizler uzman şekilde yapıyoruz.

Bakım ve tamirat konusunda firmamıza ulaşarak gereken tüm bilgileri en net şekilde alabilirsiniz. Beyaz eşya konusunda titiz davranmanız ve dikkatli olmanız kullanım ömrünü her zaman daha fazla uzatacaktır.

Samsung Çamaşır Makinesi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiniz!

Samsung Bulaşık Makinesi

Kaliteli bir markanın teknik servisi olarak sizlerin bulaşık makinelerine gereken bakım desteğini titiz ve dikkatli şekilde sunuyoruz. Bulaşık makinesinde görmüş olduğunuz ufak çaplı problemler bile olsa, hiç vakit kaybetmeden bizleri aramanızda çok büyük fayda olacaktır. Makinede görülen problemler arasında motorun yanması ön plana çıkıyor.

Bu durumu oluşturan birçok etken bulunuyor. Genel olarak makinede görülen su kaçakları veya ani voltaj değişikliği nedeni ile motorda yanma görülüyor. Makine çalışmadığı zaman bizleri arayarak bu konu hakkında profesyonel desteğimizi alabilirsiniz. Beyaz eşyalarda bakım ve onarım her zaman önemlidir. Firmamız ise bu konuda profesyonellikten taviz vermeden çalışma gösteriyor.

Samsung Bulaşık Makinesi

Samsung Bulaşık Makinesi Servisi

Samsung Bulaşık Makinesi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiniz!

Samsung Klima

Samsung Klima Servisi

Samsung Klima

Klima, ortamın hava sıcaklığını hangi mevsim olursa olsun istediğiniz hale getirebilmenizi sağlayan elektronik alettir. İlk yapılışında amaç sadece ortamın sıcaklığını azaltmakken artık soğuk havayı da ısıtabilen aynı zamanda nem dengesini ayarlayan modeller daha fazladır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok marka birçok çeşitte model sunmaya başladı.Samsung da teknolojik ürünlerin önde gelen markalarından olarak klima alanında da oldukça başarılıdır. Birçok çeşit model ve renkte aynı zamanda da elektrik tasarruflu modelleri ile en çok tercih edilen klima modellerine sahiptir. Garanti fırsatı, montaj ve teslimat ve anında ulaşılabilen müşteri hizmetleri ile müşterisini mağdur etmemeyi ön planda tutarak sektörde yer almaya devam etmektedir.

Samsung Klima servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiniz!