Teka

Teka Servisi Telefon Numarası

Etkili özellikleriyle dikkat çeken servis hizmetleri beyaz eşya dünyasının lokomotifidir. Montaj, tamir ve bakım gibi bütün kategorilerde özel beyaz eşya bakım işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriliyor. Ocak ve davlumbaz gibi cihazların yanı sıra diğer cihazlar da servis hizmetinin kapsama alanı içerisinde yer alıyor. Fırınların sağlıklı bir şekilde kullanımı, ocağın pratik bir şekilde pişirme işlemini kolay bir şekilde yapması bakım işlemleri ile mümkündür.

Arıza veya bakım gibi konularda servis çözümleri arayanlar için firmamız hizmet sunmaya ve bu kategoride çözüm üretmeye devam ediyor. Firmamızın müşteri hizmetleri kolay yöntemleri tercih ederek kısa süre zarfında cihazı tekrar kullanılabilir şekilde teslim ediyor.

Teka ürünlerinde oluşan problemler için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Teka Ocak Servisi

Ocaklarda meydana gelen arızalar, genellikle ocağın kullanım özelliğini ortadan kaldırıyor. Kısa süre gerçekleşen servis işlemleriyle Teka marka beyaz eşyalar kolay bir şekilde tamir ediliyor. Elemanlarımız arıza bilgisine göre hareket ederek parçaları hazır bulunduruyor. Gerektiğinde parça montajı yapılıyor.

Ekibimiz ateşleme, yanma ve benzeri problemlerle gündeme gelen ocak problemleri konusunda deneyimlidir. Ekibimizde yer alan elemanlar işin uzmanı olan kişilerdir ve bu konuda çözüm üretmeye devam etmektedir. Ocak tamiri ve bakımı sonrasında cihaz test edilir ve daha sonra teslimat gerçekleşir.

Açma kapama düğmelerinin yanı sıra ateşleme sisteminde meydana gelen arızalar bu kategoride sıklıkla meydana gelmektedir. Gaz kaçakları, elektrik kaçakları ve benzeri birçok sorun servis ekibimiz tarafından çözümlenmektedir.

Teka-Ocak

Teka Ocak Servisi

Teka Ocak servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Teka Davlumbaz

Teka Davlumbaz Ve Fırın

Ocakta pişen yemeğin kokusunu baca sisteminden dışarı atan davlumbaz cihazı özel motorlu bir cihazdır. Bu motor havayı çeker ve bacadan dışarı çıkarır. Motor sisteminin önünde bulunan filtre ise havanın içerisindeki yağı süzer. Bu şekilde filtre motorun çalışma sistemini korur. Filtre tıkanması ve motor arızaları bu kategoride karşılaşılan sorunlardır. Ekibimiz davlumbazı çalıştırıp test eder ve daha sonra gerekli olan tamir işlemini gerçekleştirir.

Börek ve benzeri yiyeceklerin pişirilmesi işleminde fırınların rolü büyüktür. Ev hanımlarının yardımcılarından biri olan fırınlar, özel pişirme sistemi sayesinde bu kategoride büyük kolaylık sağlar. Fırının kenarlarında bulunan conta sistemi sayesinde fırın hava kaçırmaz. Bu conta sistemi arızalandığında fırın geç pişirir. Isıtma ve elektrik arızaları da sıklıkla karşılaştığımız sorunlardır.

Teka Davlumbaz servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!