Kumtel

AEG Servisi Telefon Numarası

Ankastre fırınlar için bakım işlemleri mutlaka zamanında yapılmalıdır. Kumtel servis olarak sizlerden ricamız fırınlarınızın bakımlarını tam zamanında yapmanızdır. Bu konu hakkında bizlere danışarak detaylı bilgileri alabilmeniz mümkündür. Fırın yanı sıra davlumbaz ve ocak konusunda çok önemlidir.

Kumtel Fırın

Fırınınız için her tür bakım işlemini en profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. En ufak arızalarda dahi işimizi büyük görerek hizmet veriyoruz. Fırınlarda oluşan problemler her zaman göz ardı edilmeyecek kadar önemlidir. Bizler ise böyle bir durumda sizlere destek olmaktan memnuniyet duyarız.

Fırının tam ısıtmaması gibi buna bezer problemlerde bizlere ulaşmanız yeterlidir. Gereken tüm desteği sizler için vermek adına uzman şekilde çalışmaktan hiçbir zaman kaçınmıyoruz. Bazen fırında çalışmama problemleri gerçekleşebiliyor. Elbette bu esnada en kısa zamanda bizlere ulaşmanız fırınınızın sağlığı açısından oldukça önemli rol oynuyor.

Firmamız fırını sizlerden alarak en hızlı şekilde onarım işlemini gerçekleştiriyor. Önemli bir markanın servisi olarak sizler için her zaman müşteri memnuniyeti prosedürümüzü sunuyoruz.

Kumtel Fırın

Kumtel Fırın Servisi

Kumtel Fırın servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Kumtel Ocak

Kumtel Ocak Servisi

Kumtel Ocak

Markamızın ocakları son derece kaliteli şekilde sizler için üretiliyor. Fakat her ne olursa olsun bazı nedenlere bağlı olarak çeşitli problemler görülebiliyor. En görülen problemlerden bir tanesi gazın aniden sönmesidir. Ayrıca buna eşlik eden diğer en çok görülen problem ise ateşleme için kullanılan çakmaktır. Çakmak içerisine su veya farklı bir sıvı kaçtığı zaman ateşleme sistemi çalışmayabiliyor.

Bizler, Kumtel teknik servis hizmetini sunarak sizlerin yaşadığı tüm problemleri güvenilir ekibimiz ile birlikte bitiriyoruz. Ocağınızda oluşan tüm hasarları en titiz şekilde onarıyoruz. Her zaman bilinmesi gereken bir konu olarak ocaklarında aynı şekilde fırınlar gibi bakım işlemi görmesidir. Bu şekilde ocaklarınızda problemlerin oluşmasının önü kapanacaktır.

Kumtel Ocak servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Kumtel Davlumbaz

Davlumbazlarınız hava çekimini gerçekleştiren en önemli mekanizmalardır. Aşırı yağlı yemeklerin eve sinmemesi adına özel olarak üretilirler. Elbette bu durum tüm yemekler için de geçerlidir. Firmamız çekme kuvvetinde problem yaşayan davlumbazlarınız için kaliteli şekilde onarım işlemini gerçekleştiriyor.

Davlumbazlarınızın filtresinde biriken yağlarda çekme kuvvetini azaltabiliyor. Elbette böyle bir durumun olmaması adına belirli zamanlarda temizlenmesi gerekiyor. Bizler davlumbazınızda oluşan her problemi çözmek adına elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Kumtel Davlumbaz

Kumtel Davlumbaz Servisi

Kumtel Davlumbaz servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!