Philco

Philco Servisi Telefon Numarası

İşçilik konusunda deneyim ve tecrübeli ilk aşamada tercih ediyoruz ve profesyonel elemanlarımıza görev veriyoruz. Güncel hizmet kalitesini her zaman için ön planda değerlendiren şirketimiz, buzdolabından çamaşır makinesine, bulaşık makinesinden ocağa kadar bütün beyaz eşyaları titiz bir şekilde tamir ediyor. Philco servis çamaşır makinesinin bütün arızalarını kolay bir şekilde tamir ediyor.

Philco Buzdolabı

Yiyecekler belli bir soğuk ortamda saklanması gerekir ve buzdolapları bu ortamı sağlamaktadır. Buzdolapları, uzun süre kolay bir şekilde yiyecekleri saklar ancak belli bir süre sonra saklama işini yapamaz. Yani buzdolapları soğutma işleminde başarısız olur ve bakıma ihtiyaç duyar. Bu gibi durumlarda servisimizle irtibata geçerek servis hizmetini talep etmeniz yeterlidir. Philco teknik servis hizmetinin başarılı bir şekilde yapılabilmesi için işçilik ve yedek parça gibi bütün konularda gerekli tedbirler alınmıştır.

İş dünyasının da en önemli cihazlarından biri buzdolabıdır. Özellikle yazın soğuk içecek ve dondurma satan firmalar için buzdolabı hayati öneme sahip bir cihazdır. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte buzdolaplarında oluşan arızalar ve sorunlar kısa sürede tamir edilmelidir. Aksi halde cihazın kullanımı imkansız hale gelir ve bütün gıdalar bozulmaya başlar.

Elektrolux Buzdolabı

Elektrolux Bozdolabı Servisi

Elektrolux Buzdolabı

Elektrolux Bozdolabı Servisi

Philco Çamaşır Makinesi

Firmamızın listesinde yer alan en önemli cihazlardan biri çamaşır makineleridir. Çamaşır makinelerinin tamir işleminde ilk aşamada cihazın arızası kontrol edilmektedir. Çamaşır makinesi arızasının tespit edilmesinin ardından gerekli parçalar montajlanarak tamir işlemi gerçekleşmektedir. Tamirat konusunda güncel seçenekleri tercih eden elemanlarımız çamaşır makinesinin markasına uygun şekilde özel tamir çözümleri sunuyor.

Çamaşır makinesi tamiri konusunda dikkat edilen en önemli husus marka konusudur. Her marka için özel tamir çözümleri üretilmektedir ve bu tamir işlemleri yedek parça tedariki ile gerçekleşmektedir.

Philco Bulaşık Makinesi

Bulaşık makinesinin tamir işlemleri de günümüz şartlarında servis hizmeti ile mümkündür. Servis hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için kaliteli işçilik ve etkili yedek parça çözümleri sunuyoruz. Her marka için özel yedek parça temin işlemi gerçekleştiriyoruz. Yerinde tamir işlemlerinde bulaşık makinesinin yıkama kapasitesi ve programa geçme özellikleri test edilmektedir.

Elektrolux Buzdolabı

Elektrolux Bozdolabı Servisi

Elektrolux Buzdolabı

Elektrolux Bozdolabı Servisi

Elektrolux Çamaşır Makinesi

Elektrolux Çamaşır Makinesi Servisi

Elektrolux Bulaşık Makinesi

Elektrolux Bulaşık Makinesi Servisi