Teba

Teba Servisi Telefon Numarası

Teba servis hizmetimizden yararlanarak beyaz eşyalarınız için kaliteli onarım ve bakım desteği alabilirsiniz. Yapmış olduğumuz tüm işlerimiz kalite standardı çerçevesinde gerçekleştiği için müşteri memnuniyeti konusunda son derece titiz çalışıyoruz. Beyaz eşyalarınız ve ankastre setlerinizde oluşan tüm arızalar için gereken desteği en iyi şekilde sunuyoruz.

Teba Buzdolabı

Buzdolaplarında oluşan arızalanmalarda servisimiz son derece titiz şekilde çalışıyor. En çok gerçekleşen arızalardan bir tanesi olan beyin yanması konusunda bizlerden yardım alabilirsiniz. Buzdolabı beyninin yanmasının en büyük sebebi ani şekilde gerçekleşen akım düşmesidir. Akımın düşme yaşamasından sonra ani şekilde yükselmesi de bu durumu tetikler.

Bu arızanın dışında daha pek çok arıza konusunda son derece uzman şekilde çalışıyoruz. Elbette sadece buzdolabınızın arızası için değil, aynı zamanda bakımları içinde bizlere ulaşabilirsiniz.

TEBA Buzdolabı Servisi

Teba Buzdolabı Servisi

Teba Buzdolabı Servisi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Teba Çamaşır Makinesi Servisi

Teba Çamaşır Makinesi Servisi

Teba Çamaşır Makinesi

Çamaşır makinelerinizin kireçlenme probleminde en kaliteli şekilde yardımcı oluyoruz. Zamanla oluşan kireçlenme ile birlikte makinede çalışma problemleri yaşanabiliyor. Bu durumda firmamıza ulaşarak gerekli işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz. Elektriksel fonksiyon problemlerinde de aynı şekilde gerekli tüm bilgilerimizi sizler için sunuyoruz.

Çamaşır makinelerinde görülen bir diğer problem ise kazan kısmındadır. Kazan kısmının fazla doldurulması sonucunda baskı uygulanır. Bu baskı ise makinenin zıplamasına ve zor dönmesine neden olur. Buna bağlı olarak gerçekleşen problemlerin çözümü firmamız tarafından gerçekleşir.

Teba Çamaşır Makinesi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Teba Bulaşık Makinesi

Bulaşık makinelerinizin uzun ömürlü olması açısından Teba teknik servis hizmeti almanızda her zaman fayda olacaktır. Belirli bir zaman kullanılan bulaşık makinelerinde aynı şekilde çamaşır makinesinde oluştuğu gibi kireçlenme görülebilir. Ayrıca bulaşık makinesinin giderinde tıkanıklık dahi söz konusu olabilir. Bakımlar zamanında yapıldığı sürece hiçbir problem gerçekleşmeyecektir.

Teba Bulaşık Makinesi

Teba Bulaşık Makinesi Servisi

Teba Bulaşık Makinesi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Teba Fırın

Teba Fırın Servisi

Teba Fırın

Fırınlarda görülen en sık problemlerden bir tanesi lambanın yanmamasıdır. Bunun yanı sıra fırının ısıtmama durumu da ön plana çıkan problemlerdendir. Fırının alt tarafı farklı pişirmesi ve üst tarafın farklı pişirmesi de söz konusu olabilir. Bizler bu konu hakkında tecrübemiz ile birlikte sizler için uzman şekilde destek veriyoruz.

Böyle problemler ile karşılaşan kişiler servisimizi arayarak yardım isteyebilirler. Onarım hizmetimiz işini bilen kişiler tarafından gerçekleştiriliyor. Böylece en kısa süre içerisinde fırınlarınızı sizlere teslim ediyoruz. Onarım hizmeti dışında fırınınız için gereken bakımı en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.

Teba Fırın servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Teba Ocak

Ocakların üzerinde kaynatılan sular bazen dökülebiliyor. Dökülen sular gaz ayar kısmına girdiği anda elektrik işlemi gerçekleşmiyor. Durum böyle olunca gazın ateşleme sistemi çalışmıyor. Bu problem en sık görülenler arasında bulunuyor. Firmamıza danışarak ocaklarınızı tamiratı konusunda detaylı destek alabilirsiniz.

Üstelik ocaklarda bazen gazın gelmesi ile birlikte aniden sönme gerçekleşebiliyor. Bu durum ise yemek yapmak isteyenler için can sıkıcı olabiliyor. Böyle problem yaşayan kişiler servisimizden hizmet alarak istedikleri kaliteyi kazanabilirler.

Teba Ocak

Teba Ocak Servisi

Teba Ocak servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Teba Davlumbaz Servisi

Teba Davlumbaz Servis

Teba Davlumbaz

Davlumbaz bakımları mutlaka zamanında yapılmalıdır. Yapılmadığı takdirde yemek yağları filtrede birikir ve işlem yapamaz hale gelir. Firmamız davlumbazlarınızın kontrolünü yaparak gerekli bakım işlemlerini en profesyonel şekilde gerçekleştiriyor. Servisimiz vasıtası ile davlumbazınızda gerçekleşen çalışma problemi tamamen çözülüyor.

Bize ulaşarak tüm beyaz eşyalarınız ve tüm ankastre setleriniz için onarım ve bakım hizmetini en iyi şekilde alabilirsiniz. 

Teba Davlumbaz servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Teba Klima

Teba'nın klima seçenekleri her zaman enerji tasarruflu şekilde üretiliyor. Böylece hem kendinize hem de çevreye iyilik yapmış oluyorsunuz. Teba'nın klimaları sizlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor. Pek çok farklı teknolojik sistem ile donatılan klimalarda uzun ömürlü kullanım garantisi yer alıyor.

Birçok nedene bağlı olarak gelişen arızalarda ise en profesyonel şekilde destek sunuyoruz. Gücü, kalitesi ve uygun fiyatı ile tüm Teba klima servisimiz müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Her teknolojik alette olduğu gibi klimalarımızın bakımlarını zamanında biz yaptığımızda hiçbir şekilde arıza ile karşılaşılması mümkün değildir.

Teba Klima Servisi

Teba Klima Servisi

Teba Klima servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiniz!