Daikin

Daikin Servisi Telefon Numarası

Kombiler kış aylarında ısınmamızı sağlayan özel cihazlardır. Bu cihazlar bakımlı oldukları zaman sorunsuz bir şekilde kullanılır. Bakımsız ve arızalı oldukları zaman ise kombi kullanımı imkansız hale gelebilir. Parça destekli gerçekleştirilen Daikin servis kombi bakım işlemlerinde dikkat edilmesi gereken husus profesyonel servis hizmetidir. Servis hizmeti konusunda deneyimsiz olan kişiler cihaza zarar verebilir ve bu durumda kombi bakım işlemi esnasında cihaz zarar görebilir.

Bakımlı ve kullanışlı özelliklere sahip olan kombilerin en önemli özelliği doğal gaz ile çalışmasıdır. Bu enerji hava kirliliğini önlediği gibi aynı zamanda tehlikelidir. Bakımsız kombilerin neden olduğu kazalar kış aylarında sıkça rastlanılan haberlerdendir. Bu sebeple kombinin bakım işlemlerinin ihmal edilmemesi gerekir.

Daikin Kombi

Bakım ve onarım işlemlerinde servisler randevulu bir şekilde hizmet vermektedir. Randevu almak isteyen müşterileri öncelikle iletişim numaralarını, adresi ve arıza bilgilerini vermesi gerekir. Bu bilgilerden sonra en uygun tarihe randevu verilir. Daikin teknik servis randevu tarihi müşteri tarafından onaylandıktan sonra randevu kaydedilir.

Randevu tarihi geldiği zaman verilen iletişim numaralarından müşteri aranır. Müşterinin son anda bir engeli çıkarsa randevu ileri bir tarihe ertelenir. Nakliye konusunda çözüm odaklı hareket eden servis her zaman için güncel yöntemleri ön planda değerlendirmektedir.

Evinize gelen servis öncelikle arıza hikayesini dinlemektedir. Daha sonra elemanlar kombi sıcak su tesisatını açarak kombinin ısıtma performansını ölçer. Yoğuşmalı ve hermatik özelliklere sahip bütün kombilerde aynı teknik uygulanmaktadır.

Kombinin ısıtma problemi olup olmadığı ekip tarafından test edilir ve gerekli temizlik işlemleri yapılır. Bütün bu işlemler kısa sürede ve güncel yöntemlerle gerçekleştirilir. Baca fanı, gaz fanı, eşanjörler ve yanma odası tek tek kontrol edilir ve temizlenir. Değişmesi gereken parçalar ise değiştirilir. Bütün işlemler müşteri onayı ile gerçekleşir.

Kombi arıza tamiri işlemlerinde parçalar araçta hazır bulunur ve anında parça takviyesi yapılır. Diğer yandan kombi yıllık bakım işlemleri de farklı yöntemlerle gerçekleşir. Daikin kombi bakım işlemlerinde fan, iç temizlik, baca temizliği ve diğer bölümlerin temizliği yapılır. Ayrıca ısıtma performansı da ölçülür.

Daikin Kombi

Daikin Kombi Servisi

Daikin Kombi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Daikin Klima Servisi

Daikin Klima Servisi

Daikin Klima

Daikin'in klima seçenekleri her zaman enerji tasarruflu şekilde üretiliyor. Böylece hem kendinize hem de çevreye iyilik yapmış oluyorsunuz. Daikin'in klimaları sizlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor. Pek çok farklı teknolojik sistem ile donatılan klimalarda uzun ömürlü kullanım garantisi yer alıyor.

Birçok nedene bağlı olarak gelişen arızalarda ise en profesyonel şekilde destek sunuyoruz. Gücü, kalitesi ve uygun fiyatı ile tüm Daikin klima servisimiz müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Her teknolojik alette olduğu gibi klimalarımızın bakımlarını zamanında biz yaptığımızda hiçbir şekilde arıza ile karşılaşılması mümkün değildir.

Daikin Klima servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!