Alarko

Alarko Servisi Telefon Numarası

Kombilerde bakı işlemleri her zaman zamanında yapılması gerekir. Zaman içerisinde gerçekleşen gizli problemler daha fazla büyümeden önü kesilmelidir. Alarko servis olarak sizler için profesyonel şekilde bakım hizmetini sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimiz firmamıza danışarak kombileriniz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz

Markamızın kombi çeşitleri son sistem olarak üretiliyor. Her ne kadar kaliteli ve güçlü bir marka olsa bile çevre şartlarından etkilenerek ufak arızalar gerçekleşebiliyor. Elbette bu arızaların sebeplerinde en önemlisi bakım hizmetlerinin tam zamanından alınmamasından da kaynaklanıyor. Bizlerin Alarko teknik servis olarak tavsiyesi, her zaman kombi bakımlarınızı firma tarafından istenilen zamanda yaptırmanızdır.

Alarko ürünlerinde oluşan problemler için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Alarko Kombi

Firmamızda üretilen tüm kombi modellerinde en güçlü sistemler yer alıyor. Buna ek olarak kullanışı da son derece kolay şekilde gerçekleşiyor. Kaliteli markalar arasında bulunan firmamız, sizlerin evlerinin sıcaklığını düşünerek son derece uzman şekilde tasarlama gerçekleştiriyor. Alarko kombi her zaman evlerinizi en güçlü şekilde ısıtıyor.

Kombilerimizin özellikleri sayesinde sıcak sularınız ve kaloriferleriniz her zaman istenilen seviyede oluyor. Ama kalitenin yüksekliği ne olursa olsun bakım hizmetlerinden yararlanılması en önemli kuraldır. Firmamız bu konu hakkında sizler için en iyi hizmeti vermekten memnuniyet duyuyor. Belirli nedenlere bağlı olarak gelişen arızalarda ise uzman şekilde onarım hizmeti veriliyor.

Kombinizin çalışıp ısıtmaması, kombinizin ani şekilde patlamalı olarak yanması, kombinizin su kaçırması ve aşırı ses yapmaması gibi pek çok arızalar ortaya çıkabiliyor. Firmamız gelişen bu arızalar hakkında en profesyonel şekilde yardımcı oluyor. Böyle bir hataların olmasını istemiyorsanız eğer, sizden ricamız bizlere danışarak kombilerinizin bakımlarını yaptırmanızdır.

Bu şekilde kombinizin ömrü uzayabileceği gibi daha sağlıklı şekilde çalışma gerçekleştirecektir. Her ne kadar olursa olsun bakımları yapılan kombilerde bazen arızalar çıkartabiliyor. Yine bu durumda zaman kaybetmeden en kısa süre içerisinde bizlere ulaşmalısınız. Çünkü geçen her saniye kombinizin kalitesini negatif şekilde etkileyebilir.

Kombi sistemlerinde gösterilen arıza kodları hakkında da bizlerden bilgi alabilirsiniz. Kodlar hakkında tam olarak bilgi sahibi olmayan kişiler firmamızı arayarak gerekli olan işlemleri en net şekilde öğrenebilirler.

Alarko Kombi

Alarko Kombi Servisi

Alarko Kombi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Alarko Klima

Alarko Klima Servisi

Alarko Klima

Klima özellikle aşırı sıcak bölgelerde ve otellerde sıklıkla tercih edilen bir elektronik eşya haline gelmiştir. Artık günümüzde yalnızca aşırı sıcakları kırmak için değil, soğuk ortamı da normal ısıya ulaştırmak için de kullanılmaktadır. Klimalar birçok markada piyasada bulunmaktadır. Ancak doğru klimanın seçimi oldukça önemlidir. Çünkü ortama temiz havayı süzerek iletemezse ya da elektrik aksamında sağlamlık yoksa oldukça büyük risklere sebep olabilir.

Alarko markasının klimaları da piyasada bulunan kaliteli klimalardan biridir. Birçok model, renk ve özellikte klimaları bulunmaktadır. Yılların markası olarak da her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tuttukları için bugünlere kadar da başarıyla gelmiştir. Klima modelleri ve daha fazlası hakkında bilgi edinmek için web sitesini ya da mağazaları ziyaret edebilirsiniz.

Alarko Klima servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!