Altus Logo

Altus Servisi Telefon Numarası

Elektronik eşya aldığınız zaman en çok dikkat edilmesi gereken şey, ürünün kurulumundan kullanımına kadar geçen sürede alacağınız teknik servis hizmetidir. altus servis öncelikli olarak müşterilerine kalite ve çözüm odaklı yaklaşır.

Altus ürünlerinden herhangi birini aldığınız zaman altus teknik servis aramanız ile beraber ekibimiz en kısa zaman içinde kuruluma gelir. Geliş takvimini müşteriye bağlı olarak oluşturur. Çünkü servis hizmetlerinin birinci önceliği müşteri memnuniyetidir. Ürün kurulumu yapıldıktan sonra müşteriye ürünün kullanımı personelimiz tarafından detaylı bir şekilde anlatılır. Bunun yapılma sebebi, bir ürünün ne kadar doğru bir şekilde kullanılır ise o kadar uzun ömürlü olacaktır.

Altus Fırın Servisi

Altus Fırın Servisi

Altus Fırın

Bir evin en önemli ve en çok kullanılan ürünlerinden bir tanesi fırındır. Fırın arıza yaptığında yemek konusunda aksalık yaşanır. Hızlı bir şekilde fırının tamiri için servisi aramak gerekir. Altus fırın olarak her çeşit ürünün tamiri ve bakımı servis tarafından yapılmaktadır. Müşteri hizmetleri servis hizmeti için arayan müşterilerine hızlı bir şekilde erişim sağlamak üzere planlama yapar. Yapılan planlamada müşterilerin müsait olduğu zaman dilimine özellikle dikkat edilir.

Altus Fırın servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Altus Ocak

Altus ocak kullanıcısı iseniz, kullandığınız ürünle alakalı olarak yaşanılan her türlü sorun ile ilgili yetkili altus servisini arayabilirsiniz. Ocak bir mutfağın başlıca ekipmanı olduğu için servis görevlileri sorunu çözmek için hızlıca hareket edecektir.

Altus Ocak Servisi

Altus Ocak Servisi

Altus Ocak servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Altus Davlumbaz

Altus Davlumbaz Servisi

Altus Davlumbaz

Yemek yaparken yemek kokuları, kızartmalarda olan kokular insanları oldukça rahatsız eder. İstenmeyen bu tür kokular için evde takılı olan davlumbazın arıza yapması durumunda hızlıca servis aranmalı.

Çünkü rahatsız edici bu durumdan çabuk kurtulmak gerekir. Altus ürün yelpazesinde bulunan tüm ürünlerde olduğu gibi davlumbaz arızasında da yetkili servis hizmet vermektedir. Öncelikle müşteri hizmetlerine arıza kaydı oluşturulmalıdır. Arıza kaydı oluşturulurken adres bilgisi ve servis görevlilerin arıza için gelinmesi istenen zaman dilimi mutlaka belirtilmelidir.

Kayıt işleminden sonra servis yetkilileri en kısa süre içinde gelecektir. Arıza orada yapılabilecek gibiyse hemen yapılacaktır. Servise götürülmesi gerekli bir durum varsa götürülür. Gereken tamirat işlemi yapıldıktan sonra müşteriye ürün geri teslim edilir. 

Altus Davlumbaz servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Altus Buzdolabı

Altus'un en buzdolabı modelleri de en çok tercih edilen modeller içerisindedir. Parça sorunun yaşanmadığı buzdolabı servis hizmetinde kısa süre zarfında tamir işlemi gerçekleşiyor. Ayrıca bakım işlemleri kategorisinde de ekibimiz profesyonel çözüm üretiyor.

Hizmetimiz her zaman için yedek parça destekli bir şeklide gerçekleşiyor. Cihazın modeline uygun parçaları araca yerleştiren servisimiz, gerektiği zaman parçaları kullanıyor ve tamir işlemini sonlandırıyor. Firmamızın özel servis çözümleri sayesinde parça sorunu yaşamadan cihazın tamir işlemi gerçekleşiyor.

Yerinde servis hizmetiyle zaman kaybetmeden kısa sürede cihazın tamir işlemi gerçekleşiyor. Ayrıca filtre temizliğinin yanı sıra polen ve toz temizliği gibi konular da bakım hizmetinin seçenekleri arasında yer alıyor. Bakım işlemlerinde ekibimiz yaz kış hizmet sunuyor. Hava ve yol durumu müsait olduğu süre boyunca ekibimiz her zaman için servis hizmeti sunuyor. Ekibimiz, eski modellerin yanı sıra yeni çıkmış olan beyaz eşya modellerini de tamir ediyor.

Altus-Buzdolabı

Altus Buzdolabı Servisi

Altus Buzdolabı servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Altus Çamaşır-Bulaşık makinesi Servisi

Altus Çamaşır Ve Bulaşık Makinesi

Çamaşır makineleri de günümüz şartlarında tamir ve servis hizmetine ihtiyaç duyuyor. Çamaşır makinesi kategorisinde meydana gelen arızalar genellikle motor merkezli meydana geliyor. Kayış sistemini arızalanması, motor kömürünün bitmesi, kapak arızaları, kazan sistemini arızalanması, kart arızaları ve su tahliye sorunları bu kategoride sık sık meydana geliyor.

Arızanın özelliğine uygun şekilde servis programı oluşturan şirketimiz müşterini boş zamanlarına uygun şekilde mesai oluşturuyor. Mesaimizi her zaman için müşterimizin istediği zaman zarfında gerçekleştiriyoruz. Zamana karşı yarışan elemanlarımızla tamir ve bakım işlemi kısa sürede gerçekleşiyor.

Bulaşık makinelerinden meydana gelen arızalar genellikle tahliye sisteminde meydana geliyor. Elektrik arızaları, su alamama veya su tahliye sorunları en çok karşılaştığımız sorunlardır. Bulaşık makinesi arıza kategorisinde programa geçmeme, motor arızası ve benzeri arızalar da servis programımız içerisindedir

Altus Çamaşır-Bulaşık makinesi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Altus Klima

Klima bakımının yapılması önemli bir konu olarak değerlendiriliyor. Günümüz şartlarında klimanın bakım işleminin yapılması zaruri bir durum olarak değerlendiriliyor. Klimada meydana gelen arıza genellikle soğutma problemi ile ilgili konulardır. Klima sisteminin arızalanması durumunda soğutma problemi meydana gelir ve buna bağlı olarak daha fazla elektrik harcanır.

Klima bakım işlemlerinde diğer kategorilerde olduğu gibi özel servis hizmeti önemli bir konudur. Sıcak yaz günlerinde arızalan bir klimanın kısa sürede tekrar çalışabilmesi için hızlı bir servis hizmetine ihtiyaç vardır. Ekibimiz yaz ayları boyunca kısa sürede klima servis çözümleri sunarak cihazın yeniden çalışmasını sağlıyor.

Altus Klima Servisi

Altus Klima servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!