Lambert

Lambert Servisi Telefon Numarası

Beyaz eşyaların yanı sıra kombilerin de etkili servis hizmetine ihtiyacı vardır. Randevulu çalışan Lambert servis ekiplerimiz, tatil günlerinde veya mesai dışı zamanlarda da hizmet vermektedir. Çalışma saatlerini müşterinin istediği gibi düzenliyoruz. Bu şekilde servis hizmeti daha kaliteli ve daha etkili bir şekilde gerçekleşiyor.

Servisimiz, durmadan çalışan kombiler ve buzdolapları, düzenli bir şekilde bakımı yapılmadığı zaman ciddi anlamda performans düşüklüğünün oluşacağını belirtiyor. Kombinin performansının düşmesi durumunda ise yakıt sarfiyatı artar ve bu durumda fatura yüksek gelmeye başlar.

Bakımlı bir kombi ise daha az yakar ve performansı daha yüksek olur. Kombi bakımı kadar petek temizliği de önemli bir konudur. Düzenli bir şekilde kombi ve petek temizliğinin yapılması cihazın performansını maksimum seviyeye çıkarır.

Etkili ve kullanışlı özellikleriyle dikkat çeken kombiler ısınma aracı olarak kabul ediliyor. Sobadan ve diğer ısınma seçeneklerinden çok daha ekonomik olan doğalgazlı kombiler, kullanışlı ve pratiktir. Bakımının Lambert teknik servis ekibimiz tarafından yapılması cihazın ömrünü uzatıyor.

Lambert Kombi

Bakım işlemleri yılda bir sefer yapılmalıdır ve kışa girmeden bakım işleminin takip edilmesi gerekir. Bu işlem için öncelikle servis ekibine telefon açıp servisimizden randevu almak gerekir. Randevu alma işleminin ardından en uygun zaman diliminde ekibimiz adresinize gelmektedir. Adrese gelmeden önce telefon açan servis elemanlarımız, müşteriden onay geldiğinde adrese ulaşmaktadır.

Kombi bakımında en önemli konular baca fanı, eşanjör temizliği, tahliye deposu temizliği, yanma odası temizliği ve gaz pompa temizliğidir. Ayrıca bakım ekibi tarafından sensörler de kontrol edilmektedir. Sensörler değişmesi gerektiğinde yedek parçaları yanında bulunduran servis personelimiz, kısa sürede sensör değiştirme işlemini gerçekleştiriyor.

Isıtma suyunda da zaman zaman arıza meydana gelebilir. Isıtma suyu bazı durumlarda soğuk gelebilir. Bazen aralıklarla sıcak ve soğuk su gelebilir. Bu durumda bakımının yapılması gerekir. Bakım işlemleri sonunda kombi eskisi gibi ısıtabilmektedir. Lambert kombi ekibimizin yaptığı bakım işlemleri sayesinde kış boyu her hangi bir sorun yaşamadan güvenle ısınabilirsiniz. Hizmetimiz yedek parça destekli olduğundan parça gerektiği zaman anında tedarik edebiliyoruz.

Lambert Kombi

Lambert Kombi Servisi

Lambert Kombi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!