LG Logo

LG Servisi Telefon Numarası

Firmamız servis konusunda son derece profesyonel şekilde sizlere hizmet sunuyor. LG servis olarak yapmış olduklarımız tüm onarım ve bakım işlemlerimizde güvenilirlik ön sırada yer alıyor. Beyaz eşyalarınız konusunda destek almak istiyorsanız bizlere ulaşarak gerekli olan tüm detayları hakkında görüşe sahip olabilirsiniz.

LG Buzdolabı

Buzdolapları en son sistem şekilde sizlere sunuluyor. Elbette sunulan buzdolaplarının geçmişe göre daha fazla elektronik olması ile birlikte çeşitli problemlerde söz konusu olabiliyor. Firmamız ise bu konuda sizlere en kaliteli şekilde yardımcı oluyor. Buzdolabınızın tam olarak soğutmaması, istenen kaliteyi vermemesi veya buna benzer pek çok problemler firmamız sayesinde tamamen son buluyor.

Siz değerli müşterilerimiz için uzman ekibimiz ile birlikte en kaliteli hizmeti sunmaktan her zaman memnuniyet duyuyoruz. Soğutucu bölmesinin soğutmaması, elektrik yüklenmesinden dolayı beynin yanması, buzdolabı ışığının arızalanması, dondurucunun soğuk hava vermemesi gibi problemlerde çözüm bizleriz.

Üstelik buzdolabı tamamen çalışmıyor ise en kısa zamanda bizlere ulaşmanızda fayda olacaktır. Fişin takılı olması halde buzdolabında çalışma aniden durdu ise bu elektriksel sistemde ciddi arıza olduğunu belirtir. Buna bağlı olarak diğer parçalarında arızalanmaması adına bizlere en kısa sürede danışmalısınız.

LG Buzdolabı

LG Buzdolabı Servisi

LG Buzdolabı servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

LG Çamaşır Makinesi

LG Çamaşır Makinesi Servisi

LG Çamaşır Makinesi

Çamaşır makineleri ile birlikte zorlu elde yıkama olayları artık tamamen ortadan kalktı. Fakat teknolojinin her geçen gün daha fazla ilerlemesi ile birlikte tabii ki makinelerde arıza durumları da çoğaldı. Makinelerinizin bakımlarını mutlaka yaptırmalısınız. Bizler çamaşır makinelerinizin bakımlarını yaparak, herhangi bir arızanın oluşmaması için önlem aldırmış oluyoruz.

Markanın kalitesi ne kadar yüksek olursa olsun, sunulan sistemler için her zaman bakım son derece önemli rol oynar. Bizler ise bunun değerini bildiğimiz için sizlere onarım hizmeti dışında bakım hizmetini uzman şekilde veriyoruz.

LG Çamaşır Makinesi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

LG Bulaşık Makinesi

LG teknik servis olarak sizlere tavsiyemiz bulaşık makinelerinizin bakımlarını zamanında yaptırmanızdır. Ancak bu şekilde beyaz eşyaları ömrü uzayabilir. Herhangi ufak bir arıza olsa bile kesinlikle en kısa zamanda bizlere ulaşmalısınız. Firmamızın çalışanları sizlerin bulaşık makinelerini son derece profesyonel dokunuşlarla onaracaklar.

Bulaşık makine sulama sisteminde problem olması veya makinenin su almaması gibi durumlarda mutlaka bize ulaşmalısınız. Makinenizin daha sağlıklı olması adına her konuda profesyonel destek sunmaktan asla çekinmiyoruz.

LG Bulaşık Makinesi

LG Bulaşık Makinesi Servisi

LG Bulaşık Makinesi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Lg-Klima

LG Klima Servisi

 LG Klima

Bir ortamın fazla olan sıcaklığını azaltmak ve ortamın havasını tazelemek için kullanılan bir elektronik alettir. Genellikle duvara monte edilerek kullanılsa da ayaklı olanları ya da tavandan olanları da mevcuttur. Örneğin alışveriş merkezlerinde tavandan klima çeşitleri kullanılırken evlerde duvara monte edilerek kullanılır. Klima markaları da oldukça fazladır. Hem yurtiçi hem yurtdışı ürünler ülkemizde bulunmaktadır. Klimanın ilk kurulum amacı sıcağı azaltmakken günümüzde ortamı ısıtmak amaçlı da kullanılmaktadır.

LG de teknolojik konularda başarılı olan ve güzel ürünler çıkaran bir markadır. Klima konusunda da oldukça başarılı ve tercih edilme oranı fazla olan modelleri mevcuttur. Detaylı model ve fiyat bilgisi için web sitesini ya da mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

LG Klima servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!