Profilo

Profilo Servisi Telefon Numarası

Dünyaca ünlü Türk beyaz eşya markası olan Profilo; dayanıklı ev aletleri, buzdolabı, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, derin dondurucular, fırınlar, ocaklar, kurutma makinelerinde ulaştığı kalite ve başarıyı iklimlendirme ve klima ürünlerinde de gösteriyor. Beyaz eşya konusunda Türkiye’ nin en güvenilir ve kaliteli markalarından biri olmayı başaran Profilo dayanıklı ev aletlerini ve daha pek çok ürünü yurt dışına ihraç ediyor. Profilo marka ürünler kalitesi ve aynı zamanda uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. Ayrıca tüm ev ürünleri birbirinden farklı tasarımlarıyla evde şıklığı tercih edenlerinden de en sevdiği markalardan biri.

 

Profilo Buzdolabı

Önemli olmakla birlikte hayatımızı kolaylaştıran beyaz eşyaların tamir işlemi de çok önemli bir konudur. Tamirci veya Profilo teknik servis olmayan kişilere cihaz teslimatı sakıncalıdır. Garantili cihazlarda ise cihazın garanti dışında kalmasına neden olur. Bu sebeple her zaman için beyaz eşyalarınızı ehil kimselere teslim etmelisiniz.

Servis hizmetimizde görevli sertifikalı elemanlarımız, yıllarca bu sektörde hizmet sunmuş deneyimli kişilerdir. Servis hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için ilk aşamada işinde yeteri kadar deneyimli olan servisler tercih edilmelidir. Servis hizmetinde etkili sonuç elde etmek isteyenler için dikkat edilmesi gereken husus deneyim ve tecrübesidir. Ayrıca diğer yandan dikkat edilmesi gereken husus çalışma performansıdır.

Buzdolabında, çamaşır makinesinde veya bulaşık makinesinde meydana gelen arızalar aynı zamanda tehlike arz edebilir. Özellikle akım kaçağı oluştuğunda kesinlikle cihaz kullanılmamalıdır. Bakımsız buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi işlevini tam anlamı ile yerine getiremez ve bu durumda fazladan elektrik tüketmeye başlar. Bakımlı beyaz eşyalar daha az elektrikle daha çok iş yapar.

Profilo Buzdolabı

Profilo Buzdolabı Servisi

Profilo Buzdolabı Servisi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiniz!

Profilo Çamaşır Makinesi

Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Profilo Çamaşır Makinesi

Çamaşırları seri bir şekilde yıkayan makineler arıza vermeye başlar ve kısa süre zarfında işlevini yitirmeye başlar. Bu gibi durumlarda çamaşır yıkama makinesinin bakımının yapılması önemlidir. Bakımı yapılmayan makineler yıkama işlemi esnasında fazla temizlik maddesi ve fazla enerji harcar. Ayrıca gürültü çıkaran çamaşır makinesi veya yerinde duramayan çamaşır makinesi kullanıcı için sıkıntı meydana getirir. Bu gibi durumlarda hemen servisi aramanız ve arızanın genişlemesini engellemeniz gerekir. Firmamız arıza başlangıcında tamir edilen cihazların daha az masraf yaptığını tespit etmiştir.

Beyaz eşyalarda meydan gelen arıza sadece ev hayatını etkilemiyor. Bu gün iş dünyası da beyaz eşya olmadan sağlıklı bir şekilde hizmet veremiyor. Sağlıklı bir şekilde hizmet vermek için yapılması gereken işlem beyaz eşya için gerekli olan bakım işleminin yapılması işlemidir. Bu işlemin doğrudan takip edilmesi ve deneyimli servisler tarafından gerçekleşmesi önemlidir.

Profilo Çamaşır Makinesi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiniz!

Profilo Bulaşık Makinesi

Her evde bulaşık makinesi kullanılmaktadır. Bu makineler belli bir zaman sonra yıkma özelliğini kaybederler. Yıkama sorunu oluştuğu andan itibaren dikkat edilmesi gereken husus cihazın tamir işlemidir. Bulaşıklar arıza nedeni ile yarım kalır. Bu sebeple en kısa sürede servis çağrılmalıdır. Motor sistemi, yıkama sistemi ve elektrik aksamı gibi kategorilerde buzdolaplarında ciddi anlamda arıza meydana gelmektedir.

Profilo Bulaşık Makinesi

Profilo Bulaşık Makinesi Servisi

Profilo Bulaşık Makinesi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Profilo Fırın

Profilo Fırın Servisi

Profilo Fırın

Günlük mutfaklarda kullanılan fırınlarda ısıtma arızaları pişirme işlemini engeller. Isıtma kısmında meydana gelen arızalar sisteminin bozulmasına neden olur. Elektronik aksamlar ve pişirme programlama gibi kısımlarda meydana gelen arızalar ciddi anlamda sorun oluşturur. Bu sorunların giderilmesi pratik servis hizmeti ile mümkündür.

Profilo Fırın servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiniz!

Profilo Ocak

Beyaz eşyalarda ocaklar yemek yapımında kullanılır. Ocaklarda ateşleme problemi ile karşılaşmakla birlikte aynı zamanda açma düğmelerinde de sorun yaşanmaktadır. Elektrik ve elektronik aksam arızaları fırının kullanımını engelleyen sorunlardan biridir. Ocaklar markaya göre farklılık gösteren özel beyaz eşyalardır. Her markanın kendine özgü pişirme sistemi vardır. Bu farklılığı göz önüne alarak pratik bir şekilde tamir işlemini gerçekleştiriyoruz.

Profilo Ocak Servisi

Teba Ocak Servisi

Profilo Ocak servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiniz!

Profilo Davlumbaz

Profilo Davlumbaz Servis

Profilo Davlumbaz

Ocakta pişen yemeklerden çıkan yemek kokularını özel motor sistemi sayesinde dışarı atan davlumbazlar servis hizmeti ile daha performanslı kullanılır. Davlumbazda bulunan filtre ve diğer aksamlar zamanla özelliğini yitirmeye başlar ve kısa sürede kullanılmaz hale gelir. Bu cihazların tamiri, bakımı ve diğer bütün işlemleri yedek parça destekli servis hizmeti ile kolay bir şekilde gerçekleşir.

Bize ulaşarak tüm beyaz eşyalarınız ve tüm ankastre setleriniz için onarım ve bakım hizmetini en iyi şekilde alabilirsiniz. 

Profilo Davlumbaz servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiniz!

Profilo Isıtma ve Soğutma Üniteleri

 Profilo her evin ihtiyacı olan tüm dayanıklı ev aletini en son teknolojiyle birlikte müşterilerinin beğenisine sunuyor. Firmanın buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, kurutma makinesi, derin dondurucu, termosifon, fırın, ocak, davlumbaz, elektrikli, süpürge, ankastre fırın, ankastre mikrodalga fırın gibi ürünleri kaliteyi ve uygun fiyatı bir arada arayanların ilk tercihi olmayı sürdürüyor. Ayrıca tüm Profilo ürünleri enerji tasarrufu sağlayan özellikleri sayesinde minimum enerji ile çalışıyorlar.

 Bu da Profili sahiplerinin ekonomik olarak tasarruf yapmasını sağladığı gibi; gereksiz enerji tüketiminin doğaya verdiği zararları önlemeye yardımcı oluyor. Siz de Profilo marka enerji bilincine sahip ürünlerini seçerek gelecek nesillere çok daha yaşanılır bir doğa bırakabilirsiniz. Tüm bunlardan başka firma tüm Türkiye’ de bulunan yüzlerce teknik servis desteği ile müşterilerinin her zaman yanında olmayı sürdürüyor.

Profilo-Termosifon

Profilo Termosifon Servis

Profilo Termosifon servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiniz!

Profilo Klima

Profilo Klima Servis

Profilo Klima

Profilo'nun klima seçenekleri her zaman enerji tasarruflu şekilde üretiliyor. Böylece hem kendinize hem de çevreye iyilik yapmış oluyorsunuz. Profilo'nun klimaları sizlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor. Pek çok farklı teknolojik sistem ile donatılan klimalarda uzun ömürlü kullanım garantisi yer alıyor.

Birçok nedene bağlı olarak gelişen arızalarda ise en profesyonel şekilde destek sunuyoruz. Gücü, kalitesi ve uygun fiyatı ile tüm Profilo klima servisimiz müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Her teknolojik alette olduğu gibi klimalarımızın bakımlarını zamanında biz yaptığımızda hiçbir şekilde arıza ile karşılaşılması mümkün değildir.

Profilo Klima servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiniz!