Frigidaire

Frigidaire Servisi Telefon Numarası

Her marka için özel beyaz eşya tamir işlemi gerçekleştiriyoruz. Ekibimiz ilk aşamada cihazın markasını göz önüne alarak gerekli parçaları tedarik ediyor. Daha sonra özel bir program dahilinde tamir işlemine geçerek cihazı tamir ediyor. Frigidaire servis çözüm seçeneklerini kısa sürede uyguluyor.

Soğutma ve yemekleri koruma özelliğine sahip olan buz dolapları, sağlıklı yaşamın kaynağıdır. Sağlıklı bir şekilde gıdaların saklanmasını sağlayan buz dolaplarında belli başlı arızalar meydana gelmektedir. En önemli arıza motor kısmında meydana gelen arızadır. Ayrıca elektronik bölümünde ve diğer bölümlerde de arızalar sık sık meydana gelmektedir. Frigidaire teknik servis bütün arızaları tamir edebiliyor.

Frigidaire Buzdolabı

Kapak arızasının yanı sıra motor arızası bu makinelerde sıklıkla meydana geliyor. Soğutma probleminin yanı sıra su akıtma, elektrik kaçağı ve aşırı karlanma gibi birçok arıza türü buz dolaplarında meydana geliyor. Ekibimiz tamir ve bakım işlemleriyle kısa süre zarfında servis işlemini gerçekleştiriyor.

Frigidaire Buzdolabı

Frigidaire Buzdolabı Servisi

Frigidaire Bulaşık Makinesi

Frigidaire Çamaşır Makinesi Servisi

Frigidaire Çamaşır Makinesi

Çamaşır makineleri de buzdolapları gibi önemli makinelerdir pratik özelliklere sahip olan çamaşır yıkayan makineler her zaman için bakımlı olmalıdır. Arıza yaptığında yedek parçası ve servisi olmalıdır. Firmamız yedek parçaları tedarik ettikten sonra özel tamir işlemi ile çamaşır makinesini kullanıma sunmaktadır. Yıkama işlemi ile sağlıklı yaşam imkanı sağlayan çamaşır makinelerinin tamir işleminde zaman önemlidir. Servisimiz randevu saatinde adresinizde oluyor ve kısa sürede kolay bir şekilde çamaşır makinesini tamir ediyor.

Frigidaire Bulaşık Makinesi

Popüler markaların yanı sıra klasik markalar da beyaz eşya tamir programımıza dahil edilmektedir. Güncel özellikleriyle dikkat çeken servis hizmetimiz yılın her gününde aynı titizlikle devam etmektedir. Dört mevsim 365 gün servis çözümleriyle bulaşık makineleriniz kolay bir şekilde tamir ediliyor.

Bardak, tabak, çatal, kaşık ve benzeri bütün eşyalar bulaşık makinesinde yıkanır. Bu makineler hızlı bir şekilde bulaşık yıkar ve kısa sürede durular. Su ısıtma, yıkama, durulama, su tahliye etme veya su alma gibi birçok sorun bu kategoride karşımıza çıkıyor. Makinenizi titiz bir şekilde tamir ediyoruz ve test işlemi sonrası kullanıma sunuyoruz.

Frigidaire Bulaşık makinesi

Frigidaire Bulaşık Makinesi Servisi