Pera

Pera Servisi Telefon Numarası

Cihaz dünyasının tercih edilen markalarından biri olan Pera, servis hizmetine ihtiyaç duyuyor. Parça desteği ile gerçekleştirdiğimiz servis hizmetimizde ocak, davlumbaz ve fırın gibi cihazları kolay bir şekilde tamir ediyoruz.

Beyaz eşyaların belli başlı arıza çeşitleri vardır ve ocaklarda genellikle yanmama ve ateşlememe gibi sorunlar oluşur. Gaz sisteminde meydana gelen arıza sebebiyle kaçak oluşabilir. Bu gibi durumlarda ocak kullanılmaz hale gelir.

Pera ürünlerinde oluşan problemler için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Pera Ocak Servisi

Ocaklar mutfakların vazgeçilmez cihazlarından biridir. Gaz kaçağının yanı sıra elektrik arızası da bu kategoride meydana gelmektedir. Ocak tamir ve bakım servisimiz, randevu saatinde evinize geliyor ve ocağı kolaylıkla tamir ediyor. Bu gibi durumlarda servisimiz kısa sürede çözüm üretiyor. Ocakta meydana gelen bütün arızlara servis ekipleri tarafından kısa sürede tamir ediliyor.

Tamir işleminin ardından elemanlarımız gerekli testleri yapıyor ve cihazı çalışır durumda teslim ediyor. Tamir işlemi sonrası oluşan arıza ve benzeri durumlarda da ekibimiz gerekli müdahaleyi yapıyor ve cihazın tamir işlemini sonlandırıyor. Ekip olarak hafta içi ve diğer günlerde hizmet vermeye devam ediyoruz. Müşterimizin verdiği arıza bilgileri doğrultusunda hareket ediyoruz ve bu bilgiler ışığında tamir işlemi gerçekleştiriyoruz.

Alarko Kombi

Pera Ocak Servisi

Pera Ocak servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Pera Davlumbaz Servisi

Pera Davlumbaz Servisi

Ocaklarda pişirme sorunu sıklıkla meydana geliyor. Ayrıca davlumbaz gibi cihazlarda da motor arızası gibi arızalar meydana geliyor. Bu arızalarda servis hizmeti ile çözümleniyor. Davlumbaz cihazının motor ve elektrik sisteminde arızanın meydana gelmesi durumunda cihaz kullanılamaz ve boş yere elektrik sarfiyatı gerçekleştirir. Yani motor çalışır ancak yemek kokularını çekmez. Bu gibi durumlarda servis aranmalı ve tamir işlemi yapılmalıdır.

Pratik yöntemlerin önemli olduğu günümüz servis hizmetlerinde firmamız bütün davlumbaz çeşitleri için servis çözümü üretmeye devam ediyor. Gerekli bütün parçaları aracımızda hazır bulunduruyoruz ve parça gerektiği zaman araçtan alıyoruz. Tamir işlemlerinde bakım, tamir ve parça montajı ayrı ayrı değerlendirilir. Parça fiyatları konusunda müşterimizi bilgilendiririz ve müşterimiz onayladığı zaman montajı gerçekleştiriyoruz. 

Bakım işlemleri sayesinde davlumbazlar ilk günkü gibi yüksek performansla çalışır. Düzenli bakım performansı her zaman için üst düzeyde tutar. Ekibimiz ayrıca fırın arızaları konusunda da çözüm üretiyor ve kısa sürede tamir işlemi gerçekleştiriyor.

 

Pera Davlumbaz servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!