Sanyo

Sanyo Servisi Telefon Numarası

Özellikle kaliteli televizyonları ile Dünyaca ünlü Sanyo markası ısıtma, soğutma ve iklimlendirme üniteleriyle de son yıllarda adından çokça söz ettirmeyi başardı. Üstün Japon teknolojisine sahip Sanyo marka ısıtma üniteleri ve klima ürünleri en son teknolojiyle üretilmişlerdir. Ayrıca Sanyo marka ürünlerin fiyatları piyasadaki diğer firmalara göre oldukça uygundur.

 

Sanyo ürünlerinde oluşan problemler için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Soğutma Sistemleri

Tüm Sanyo marka ürünleri üstün kalite ve uygun fiyatlarının yanı sıra ayrıca enerji bilincine ve verimliliğine sahip ürünlerdir. Sanyo marka ürünlerini kullanarak paranızdan tasarruf ettiğiniz gibi ayrıca az enerji sarf ederek doğaya da zarar vermemiş olursunuz. Sanyo markası kombi, televizyon, termosifon, klima başta olmak üzere pek çok ürünü müşterilerinin beğenisine sunmuş durumda. Ayrıca firmanın tüm Türkiye’ de bulunan teknik servis ağı sayesinde ürün alım sonrasında da müşterilerine en hızlı ve kolay teknik servis hizmeti sağlanmakta.

Sanyo-Klima

Sanyo Klima Servisi

Sanyo Klima servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!