Auer

Auer Servisi Telefon Numarası

Servisçilik kategorisinde hızlı olmanın yanı sıra güven vermek ve sorunsuz bir şekilde bakım yapmak önemlidir. Beyaz eşya dünyasında seri ve etkili servis hizmeti, beyaz eşyanın kullanım kalitesini artırmaktadır. Beyaz eşya Auer servis hizmetinin başarılı bir şekilde yapılmasında yedek parça destekli gerçekleştirilen yöntemlerin önemi bir hayli fazladır.

Servis olarak her zaman müşterimizin memnuniyetini tercih ederek program oluşturuyoruz. İlk aşamada dikkat ettiğimiz en önemli husus işçilik konusudur. Bu işi deneyimiyle ve tecrübesiyle en iyi şekilde yapmaya çalışan elemanlara görev veriyoruz. Elemanlarımızın deneyimli olması ve seri bir şekilde çözüm üretmesi servis hizmetimizin daha hızlı bir şekilde ilerlemesinde etkili olmaktadır. Auer termosifon sorunlarını kısa sürede gideriyoruz ve termosifonu test ettikten sonra teslim ediyoruz.

Auer Termosifon

Beyaz eşya servis hizmetimizde termosifon arızaları da gündemdedir. Termosifon cihazı ile ilgili servis işlemleri hız kazanmaktadır. Sıcak su üreten termosifonla zaman zaman su ısıtma sorunu oluşturur ve tamire ihtiyaç duyar. Servis hizmetimiz sayesinde bu cihazın su ısıtma problemi tam anlamı ile çözülmüş olur.

Termosifonlar ustalarımızın tamir, bakım ve onarım listesinde yer alan makinelerdendir. Bu makinelerin kısa süre zarfında tamir edilebilmesi için ilk aşamada profesyonel servise ihtiyaç vardır. Isıtma, su devir daim ve elektrik sorunları sıklıkla meydana gelmekle birlikte ayrıca elektronik kart bölümünde meydana gelen arızalarda gündeme gelmektedir.

Pratik ve kolay bir şekilde servis hizmeti sunan firmamız deneyimli ve işin ehli elemanlarla çalışıyor Su ısıtma sorunu yaşayan veya su depolama sorunu yaşayan termosifonlar bazen elektrik arızası da verebiliyor. Sıcak su üretimi ile gündeme gelen bu cihazların tamir işlemi de önemlidir.

Tamir işlemine randevu alarak başlamalısınız ve evinizin adresini doğru bir şekilde vermelisiniz. Ayrıca telefon bilgilerinin de eksiksiz bir şekilde verilmesi hizmet kalitesi açısından önemlidir. Deneyimli servisimiz söz verdiği zaman zarfında adrese ulaşarak tamir işlemine geçmektedir. Özel aracımızla kısa sürede adrese ulaşan firma elemanlarımız yedek parçaları araçta hazır bir şekilde bulunduruyor. Güncel yöntemlerle termosifonlar kısa sürede kullanıma sunuluyor.

Auer Termosifon

Auer Termosifon Servisi

Auer Termosifon servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Auer Kombi Servisi

Auer Kombi

Gaz kaçıran kombiler tehlikelidir ve arızalı olduğu zamanlarda kullanılmamalıdır. Isınan, su kaçıran ve ses çıkaran kombilerin kullanımı tehlikelidir. Genellikle baca fanı, devir daim pompası veya gaz pompası ses çıkarabilir. Bazen kombinin kapağı gevşek takıldığı zaman sarsıntıdan dolayı kapak ses yapabilir. Bu gibi durumlarda dikkat edilmesi gereken husus işin uzmanı olan Auer teknik servis ekibimizin tercih edilmesidir.

Peteklerin ısınmaması durumunda petek temizliğini yapılması gerekir. Kombinin temizlenmemesi de ciddi anlamda problem oluşturur. Özellikle kombinin içinde oluşan tozlar elektronik bölümde arızaya neden olur. Kombinin içindeki tozların alınması ve gerekli temizliğin yapılması gerekir. Bakım hizmetimiz esnasında yanma odası temizliği, fan temizliği, gaz pompa temizliği, tahliye depo temizliği ve iç temizlik yapılmalıdır. Bacalar mutlaka kontrol edilmelidir. Özellikle kuşlar bacanın içini kısa sürede kirletmektedir.

Servisimizin günün her saatinde ve haftanın her gününde sunduğu Auer kombi bakım ve tamir hizmetinde deneyimli elemanlar görev alıyor. Kombilerde meydana gelen bütün arızaları ve sorunları ekibimiz kolay bir şekilde çözüme kavuşturuyor. Kombiyi çalıştırıp deneyen servisimiz cihazı çalışır vaziyette teslim ediyor.

Auer Termosifon servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Auer Klima

Klima günlük hayatlarımızın vazgeçilmez teknolojik aletlerinden biridir. Evlerde, otellerde, alışveriş merkezlerinde, spor salonlarında ve daha birçok yerde klima vazgeçilmez hale gelmiştir. Teknolojinin gelişmesiyle birçok model, çeşit, marka ve renkte klima piyasada yer almaya başlamıştır. Bu markalardan biri de Auer'dir.

Auer zamanının beyaz eşyasında bir numara olan bir markaydı. Daha sonra unutulduğu dönemler olsa da ardından el değiştirmesi ile yeniden ürünlerini piyasaya sundu. Her zaman müşterilerinin ne istediklerini ön planda tuttu ve buna göre ürün seçimleri yaptılar. Bu da daima olumlu geri dönüşler almalarını ve müşteri memnuniyet oranının fazla olmasını sağladı. Auer'in çeşit çeşit klimalarını ve farklı renkteki ürünlerini görmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Auer-Klima

Auer Klima Servisi

Auer Klima servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!