Vestel

Vestel Servisi Telefon Numarası

Evlerde ve iş yerlerinde beyaz eşyalar insan hayatını kolaylaştırıyor. Servis hizmeti ise beyaz eşyaların uzun yıllar kullanımı sağlıyor. Beyaz eşyalarda elektrik arızası meydana gelirse o cihaz kullanılamıyor ve tamirciye ihtiyaç duyuyor. Bu gibi durumlarda ise profesyonel çözümlere ihtiyaç duyuluyor. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima ve benzeri bütün beyaz eşyalar için bizi aramanız ve randevu almanız yeterlidir.

Servis hizmetleri kategorisinde bizimle irtibata geçebilirsiniz ve servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bulaşık makinesi elektrik kaçakları sağlık açısından oldukça tehlikelidir. Bu sebeple kısa sürede tamir edilmelidir.

Vestel Servis Hizmetimiz

Yemeklerimizin saklandığı buzdolapları marketlerde ve birçok yerde içeceklerin saklanmasında en önemli beyaz eşyadır. Buzdolabınız soğutmadığı zaman bizi arayabilirsiniz. Ekibimiz müsait olduğunuz bir zamanda adresinize geliyor ve buzdolabı tamir işlemini gerçekleştiriyor.

Beyaz eşyanızın arızalanması durumunda yapmanız gereken müşteri hizmetlerimizi aramanızdır. Müşteri hizmetlerimiz kısa süre zarfında dönüş yaparak randevu bilgilerini aldıktan sonra en uygun zamana tarih vermektedir. Mesaimizi her zaman için müşterimizin boş zamanlarına uygun şekilde tayin ediyoruz. Boş zamanlarınız bizim için çalışma saatidir. Randevuyla ilgili bilgileri verirken de dikkatli olmalısınız ve verdiğiniz bilgilerin gerçekçi olmasına dikkat etmelisiniz. Adres, kimlik bilgileri, telefon ve arıza bilgilerinin eksiksiz verilmesi klima servis hizmetinin zamanında gerçekleşmesini sağlıyor.

Fırın, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi gibi beyaz eşyaların tamir işlemi de uzmanlık alanımızda yer alır. Çamaşır makinesi tamir işlemlinde her zaman için özel yöntemleri tercih ediyoruz ve yedek parçaları hazır bulunduruyoruz.

vestel-buzdolabı

Vestel Bozdolabı Servisi

Vestel Buzdolabı servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Vestel-BulaşıkMakine

Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Vestel Arıza Çeşitleri

Mutfaklarımızın en önemli cihazlarından biri olan bulaşık makineleri de tamir listemizde yer almaktadır. Bulaşık makinesinde meydana gelen kaçaklar, elektrik arızaları ve kart arızaları ekibimizce kısa sürede tamir edilmektedir.

Börek ve tatlı yapımında öne çıkan fırınlar da tamir listemizde yer almaktadır. Beyaz eşya listemizde yer alan fırın tamir işleminde ilk aşamada cihazın markasını dikkate alıyoruz. Markaya göre ve arıza bilgilerine göre yedek parçaları tedarik ettikten sonra adresinize geliyoruz.

Yemek pişirme yeri olan ocaklar da uzman ekibimizin listesinde yer alıyor. Ocak tamirinde özel yöntemleri tercih ediyoruz. Ayrıca mutfakların olmazsa olmazı olan davlumbazlar da tamir listemizin başında yer alıyor.

Vestel Bulaşık Makinesi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!