Beretta

Beretta Servisi Telefon Numarası

Teknolojinin son harikası olan ve dünyanın ısınma konusunda tercih ettiği kombiler, Türkiye için de vazgeçilmezler içerisinde yer aldı. Kömürün hayatımızdan çıkmasıyla birlikte bu cihazların bakımı, kullanımı ve tamiri de önemli hale geldi. Beretta servis hizmetimiz sayesinde kombiler kışa hazır oluyor ve kışın sorunsuz çalışıyor.

Etkili özellikleriyle dikkat çeken kombilerin bakım işleminde ilk aşamada elemanlarımız görev alıyor. Servis elemanlarımızdan randevu alarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Daha sonra arıza veya bakım bilgileri verilmelidir. Adres, telefon, cihaz marka bilgisi ve diğer bilgiler de aynı şekilde verilmelidir. Yanlış verilen bilgiler bakım ve onarım işleminin aksamasına neden olacaktır.

Randevu işleminde ekip anlayışı ile hareket etmek servis hizmetimizin temelini oluşturuyor. Beretta teknik servis hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için öncelikle elemanlarımız cihazı inceliyor ve her hangi bir arıza olup olmadığını kontrol ediyor. Bu arada müşteriden de cihazın arızası veya bakımı ile ilgili bilgi alınıyor. Her hangi bir arıza yok ise fan, eşanjör ve iç temizlik işlemi yapılıyor.

Beretta Kombi

Bakıma gelen ekibimiz telefon açar ve müşteri müsait ise servis işlemi için yola çıkar. Müşteri isterse randevuyu erteleyebilir veya iptal edebilir. Bütün bu işlemler randevu saatinden önce yapılmalıdır. Özel bir güzergah oluşturulduktan sonra personelimiz yola çıkar. Eve gelen servis arıza var ise arıza şeklini sorar. Ayrıca ekibimiz bir yandan cihazı açarak gerekli test işlemlerini yapar. Test işleminin ardından bakım işlemine geçilir. Montajlanacak bir parça var ise bu test işlemi esnasında belli olur.

Hizmet programımız esnasında kombide meydana gelen arızalar kısa sürede tamir ediliyor. Kısa ve etkili bir şekilde cihaz bakımının yapılabilmesi için özel yöntemlere ihtiyaç duyulur. Bu yöntemler, kombi bakımı ve onarımı konusunda uzman elemanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Güncel Beretta kombi sorunlarının öne çıktığı hizmet programımız esnasında gerekli bütün önlemleri alıyoruz ve bakım işlemini ihmal etmiyoruz. Bakımı ihmal edilen ve arızalı kombi kullanan müşterilerimiz en kısa sürede bizi aramalı ve randevu almalıdır. Bakımsız ve arızalı kombilerin kullanımı tehlikelidir.

Beretta Kombi

Beretta Kombi Servisi

Beretta Kombi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!