Ferre

Ferre Servisi Telefon Numarası

Ferre servis hizmetini almak isteyen kişiler bizlere rahatlıkla ulaşabilirler. Yapmış olduğumuz hizmetlerde son derece dikkatli ve titiz şekilde davranıyoruz. Fırınlarınız, davlumbazlarınız ve ocaklarınız konusunda herhangi bir problem yaşadığınız anda bizleri arayabilirsiniz. Sizlere kaliteli desteğimizi sunmak adına her zaman memnuniyet duyarız.

Ferre Fırın

Fırınlarda gerçekleşen problemlerden bir tanesi aydınlatma lambasının yanmamasıdır. Bu durum genel olarak herkesin fırınında görülebilir. Bunun yanı sıra turbonun soğuk üflemesi ve buna benzer ısıtma problemleri de gerçekleşebilir. Bizlerde bu konu hakkında sizler için en detaylı bilgileri sunuyoruz.

Gerekli olan onarım işlemlerini uzman ekibimiz aracılığı ile profesyonelce gerçekleştiriyoruz. Fırınınızda oluşan problemler için bizleri aramanız yeterlidir. Özel ekipmanlarımız sayesinde fırın probleminin hangi sebepten dolayı başladığını çözüyoruz. Böylece en kısa süre içerisinde fırınınız yeni alınmış gibi oluyor.

Ferre Fırın

Ferre Fırın Servisi

Ferre Fırın servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Ferre Ocak

Ferre ocak Servisi

Ferre Ocak

Ocaklarda görülen en sık arızalar arasında ocak gözünün yanmaması ön plana çıkıyor. Böyle bir durumda mutlaka firmamızın aranması gerekiyor. Ocak gözünde görülen problemler ciddi durumlara neden olabilir. Bu nedenle mutlaka en kısa süre içerisinde firmamızdan destek almalısınız.

Sadece ocak gözünün yanmaması değil, aynı zamanda ateşleme sistemi arızaları da gerçekleşebiliyor.

Problemi tetikleyen neden ise içerisine su veya farklı sıvı benzeri maddelerin kaçmasıdır. Ateşleme sistemine kaçan su zaman içerisinde çakmakta problem gerçekleştirebilir.

Arızanın daha fazla büyümemesi açısından mutlaka bizleri aramanızda fayda olacaktır. Elbette onarım konusu dışında arızanın olmaması adına bakım hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Ferre Ocak servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Ferre Davlumbaz

Bazen davlumbazlar havayı tam olarak çekemeyebiliyor. Bunun en büyük nedeni ise filtrelerin temizlenmemesidir. Düzenli olarak temizlenmeyen filtreler hava çekme sorununu oluşturur. Mutlaka davlumbaz filtresi ile birlikte iç motorunda kontrolü gerçekleşmelidir. Firmamız davlumbaz içerisinde yer alan filtrelere bakım yaptığı gibi iç motoru da profesyonel şekilde inceliyor.

Filtrelerin tıkanmasını açarak hava emişinin daha sağlıklı olmasını sağlıyoruz. Bunun yanı sıra davlumbaz motorunda gerçekleşen arızaları da en kısa süre içerisinde tamir ediyoruz. Mutlaka davlumbazın kontrolleri sıklıkla gerçekleşmelidir. Zaman içerisinde çalışma koşullarına bağlı olarak problemlerin olabilmesi söz konusudur.

Bizler ise Ferre teknik servis olarak bu konuda devreye girip, en iyi şekilde onarım ve bakım hizmetini sunuyoruz.

Ferre Davlumbaz

Ferre Davlumbaz Servisi

Ferre Davlumbaz servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!