Protherm

Protherm Servisi Telefon Numarası

Ekip anlayışı ile gerçekleştirilen servis hizmetleri, cihazların kullanım özelliğini artırıyor ve aynı zamanda cihazların ömrünü uzatıyor. Özel yöntemlerin öne çıktığı hizmet planımızda her müşteri için özel bir yöntem belirliyoruz. Personelimizin uyguladığı tamir ve bakım ücreti farklıdır. Parça bakım ücretinden bağımsızdır ve ayrı ücretlendirilir. Bu konuda Protherm servis elemanlarımız gerekli bilgileri vermektedir. Tamir işlemleri ile ilgili konularda müşterimizin onayını bekliyoruz.

Beyaz eşya ve kombi servis hizmetlerinde randevu hizmeti zaman kaybını önler ve işlerin zamanında güncel bir şekilde devam etmesini sağlar. Bu konuda her zaman için Protherm teknik servis elemanlarımız profesyonel yöntemler tercih edilmelidir. Yaz aylarında yapılan kombi bakım işlemleri kış aylarına nazaran daha verimlidir. Kış aylarında kombi arızaları en üst seviyeye çıkar ve bu durumda servisçi ekibimizin adresinize gelme süresi uzayabilir. Bu nedenle havalar soğumadan cihazın bakımı ve gerekli tamir işlemleri aksatılmadan yapılması gerekir.

Protherm Klima ve Kombi

Beyaz eşya klima ve kombi gibi cihazların bakımından önemli rol oynayan hizmetimiz profesyonelliğe ihtiyaç duyar. Kombilerin arızalanması durumunda kombi bakım ve onarım işlemi ilk aşamada değerlendirilir. Kısa sürede kombi tekrar çalışır vaziyette teslim edilir. Bu şekilde kışa rahat bir giriş yapabilirsiniz. Servisimizin pratik yöntemleri sayesinde kombiniz ilk günkü gibi yüksek performansta verimli bir şekilde çalışır.

Arıza durumunda ise sıcak su üretim özelliği kontrol ediliyor ve cihazın genel yapısı inceleniyor. Cihaz yapısının incelenmesinin ardından yedek parça gerekiyorsa bu durumda montaj ve tamir ücreti belirleniyor. Tamir ücretinin belirlenmesinin ardından müşteriye fiyat konusunda bilgi veriliyor. Fiyatı kabul etmesi durumunda tamir yapılıyor. Protherm kombi servis hizmetinde bakım ücreti ile tamir işlemleri ayrı fiyatlandırılır. Yedek parça fiyatı bakım ve tamir servis programı dışındadır.

Kaliteli özellikleriyle hayatımızı kolaylaştıran protherm kombi cihazlarıyla ilgili sorunları bize bildirebilirsiniz. Firmamız her zaman için sizden gelen telefonları değerlendiriyor ve istediğiniz zaman randevu vermeye çalışıyor. A'dan Z'ye bütün ekibimiz taşıma işlemlerinde seri ve etkili çözüm seçenekleri sunuyor. Güncel kombi bakımında hizmet kalitesini artırmaya devam eden şirketimizle kombi arızaları konusunda bize güvenebilirsiniz.

Protherm Klima ve Kombi Servisi