Franke

Franke Servisi Telefon Numarası

Tatiller, hafta sonları ve diğer özel günlerde hizmet vermeye devam eden servisimiz, müşterinin istediği saatte adresine ulaşıyor. Servis hizmetimiz randevulu bir şekilde gerçekleştiği için herkese özel bir saat belirleniyor. Randevu sistemi ile 7/24 Franke servis hizmetimizi talep edebilirsiniz. Buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi, bulaşık makinesi ve fırın gibi beyaz eşyaların yanı sıra ocak ve davlumbaz tamiri de ekibimiz tarafından tamir ediliyor.

Franke Buzdolabı

Araçlar dahil olmak üzere bütün mekanlarda buzdolabı ihtiyaç olmuştur ve en önemli beyaz eşyalardan biri olarak değerlendirilmektedir. Bu beyaz eşyaların sürekli çalışması nedeniyle zaman zaman arıza meydana gelebilmektedir. Bu arızaların kısa sürede giderilmemesi durumunda buzdolabında bulunan yiyecekler bozulabilir. Bu sebeple acil bir şekilde Franke teknik servis hizmetine ihtiyaç duyulur.

Bu aşamada bizi arayabilirsiniz ve buzdolabında meydana gelen arızadan kurtulabilirsiniz. Servisimiz deneyimli elemanlarına adres, telefon ve cihaz bilgilerini doğru bir şekilde vermelisiniz.

Yaza girmeden yapılması gereken buzdolabı tamir işlemleri ihmale gelmez. Sürekli soğutan buzdolapları belli bir süre sonunda soğutma işlemini tam anlamı ile minimum seviyeye düşürür. Bu durumda fazla enerji harcamak suretiyle faturanın kabarmasına neden olur. Servisimizin bakım işlemleri sayesinde buzdolaplarının soğutma özelliği üst seviyeye çıkar ve daha az elektrik tüketir.

Franke Buzdolabı

Franke Buzdolabı Servisi

Franke Buzdolabı servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Franke Çamaşır Makinesi

Franke Çamaşır Makinesi Servisi

Franke Çamaşır Makinesi

Etkili özellikleriyle dikkat çeken çamaşır makineleri olmazsa olmazlardandır. Ev hanımlarının hayatını kolaylaştırn çamaşır makinesinde motor kömürlerinin yanı sıra gider sistemindeki tıkanmalar arızaya sebep olmaktadır. Tahliye, sabun alma sistemi, elektrik sistemi, kart sistemi ve diğer sistemler zaman zaman arızalanabilir. Bu gibi durumlarda ekibimizi aramanız ve hizmet talebi oluşturmanız yeterlidir. Çamaşır makinesinin markasına uygun parçalarla adresinize gelen elemanlarımız seri bir şekilde tamir işlemini gerçekleştiriyor.

Çamaşır makinesinin tamir edilmesinde dikkat edilen husus markaya göre tamir işlemidir. Her markanın farklı sistemi vardır ve her markanın motoru farklıdır. Bu sebeple randevu alınırken çamaşır makinesinin markasını belirtmeyi unutmayın ve verdiğiniz bilgilerin doğru olmasına dikkat edin.

Franke Çamaşır Makinesi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Franke Bulaşık Makinesi

Hayati öneme sahip olan cihazlardan biri olan ve dağ gibi bulaşıkları dakikalar içerisinde yıkayan bulaşık makineleri, ev hanımlarının vazgeçemediği diğer bir cihazdır. Özellikle kalabalık misafirlerin gelmesi ile birlikte biriken dağ gibi bulaşıklar yıkanması bulaşık makinesi sayesinde çok daha kolay bir şekilde yıkanabilir. Yıkama, durulama, kirli suyu gidere aktarma, su alma ve elektrik arızalarının sıklıkla yaşandığı bulaşık makineleri kolayca tamir ediliyor. Ekibimiz seri bir şekilde tamir işlemini müşteri onayı ile yerinde gerçekleştiriyor.

Franke Bulaşık Makinesi

Franke Bulaşık Makinesi Servisi

Franke Bulaşık Makinesi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Franke Fırın

Franke Fırın Servisi

Franke Fırın

Yeteri kadar pişirmeme, contalardan hava kaçırma, kapağın gevşemesi veya kırılması, elektrik arızası ve aşırı ısınma gibi sorunlar fırınlarda sıklıkla meydana gelmektedir. Fırın sisteminin bu şekilde arızalanması durumunda servis hizmetine ihtiyaç duyulur ve pratik çözüm seçenekleri tercih edilir. Pratik servisimiz fırınlarda meydana gelen arızaları kolay bir şekilde tamir ediyor. Fırının markasına ait olan parçalar da servisimiz tarafından tedarik edilerek montajlanıyor. Fırın testinin yapılmasının ardından fırın teslim ediliyor.

Franke Fırın servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Franke Ocak

Günlük kullanılan ocaklar, pişirme ve benzeri işlemleri kolay bir şekilde yapabiliyor. Ocaklarda ateşleme ve benzeri sorunlar meydana gelebiliyor ve ocak kullanım dışı kalabiliyor. Bu sebeple pratik ocak tamir ve bakım işlemine ihtiyaç duyuluyor. Ocak sisteminde meydana gelen arızaların tamir ve bakım işlemi uzman servis hizmeti ile mümkündür. Servisimiz kısa sürede kolay bir şekilde ocak tamiri yaparak bu sorunu kolay bir şekilde çözüme kavuşturuyor.

Franke Ocak

Franke Ocak Servisi

Franke Ocak servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Franke Davlumbaz

Franke Davlumbaz Servisi

Franke Davlumbaz

Mutfakların en önemli bireylerinden biri olan davlumbazlar, yemek kokusunu dışarı atan özel bir sistemdir. Davlumbazlarda motor ve filtre arızaları sık sık meydana gelebiliyor. Ayrıca elektrik arızası da davlumbazların kullanımını olumsuz etkiliyor. Franke davlumbaz tamirinde parça destekli çözüm üreten şirketimizle tamirat işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleşiyor. Güncel servis hizmetleri kategorisinde meydana gelen bütün arızaları kolay bir şekilde tamir ediyoruz.

Franke Davlumbaz servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!