Simfer

Simfer Servisi Telefon Numarası

1977 yılında merkezi İstanbul'da kurulan Simfer, daha sonra iki üretim fabrikasını ise Kayseri'de kurmuştur. İlk faaliyet alanını yakıt sobası üretme alanında gerçekleştirmiştir. Doksanların sonuna doğru ise artık ev aletleri sektörüne girmiş ve bu alanda hizmet vererek hızla adından söz ettirmeye başlamıştır.

Kısa zamanda ürünleri çok ilgi gören ve popülerliği artan Simfer, başarısını müşteri kitlesini ve ne istediklerini iyi bildiğine bağlıyor. Şu anda Türkiye'deki en büyük 500 firmadan biri olan Simfer, dünya çapında da 150'den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Ürün grubunda da çeşitliliğini arttıran Simfer, kaliteli olduğu kadar görsel açıdan da göze hitap eden estekik güzellikte ürünler tasarlamakta ve piyasaya sunuyor.

Simfer ürünlerinde oluşan problemler için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Simfer Ürünleri

Simfer, yalnızca soba üretimi ile başladığı sektörde, şimdi birçok ev aletinde de üretim yapmaktadır. Bunlardan en çok tutan ürünlerinden biri ocak modelleridir. Teknolojik olarak çağı yakalayan ve görsel olarak güzel olan Simfer ocakları uygun ödeme imkanlarına, montaj ve kurulum kolaylığına sahiptir.

Diğer popüler ürünlerinden biri de davlumbaz modelleridir. Artık her evin ihtiyaçlarından biri olan davlumbazlar, hem temizleme kolaylığı sunan hem de güzel görünen Simfer teknoloji harikalarından biridir. Kullanıcıları tarafından da her ürünleri beğenilen Simfer, aynı zamanda garanti imkanı sunuyor. 7/24 ulaşabileceğiniz bir müşteri hizmetleri de olan Simferi tercih etmek hem sizin için hem de aileniz için iyi bir tercih olacaktır.

Simfer-Davlumbaz

Simfer Davlumbaz Ürünleri

Simfer servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Simfer Hakkında Müşteri Yorumları

Ev aletlerinde Simferi tercih eden müşterilerin ve kullanıcıların yorumları da elbette diğer alıcılar için oldukça önemlidir. Genel yorumlara bakıldığı zaman, şanssızlık sonucu bazı sorunlar yaşayan kullanıcılar olsa bile bunlar kendisinden kaynaklı olmadığı halde Simfer tarafından telafi edilir. Fırın çeşitleri de oldukça fazla tutan Simferi kullananlar, performansından çok memnun kaldıklarını belirterek, görsel olarak da mutfaklarına şıklık kattığı için Simfer fırınlarından çok memnun kaldıklarını belirtmişlerdir. Sizler de Simferin eşsiz tasarımlı ve son teknolojideki ürünlerini görmek ya da hakkında bilgi almak isterseniz, ister web sitemizi ziyaret edebilir, isterseniz de mağazalarımıza gelerek doğrudan bilgi alabilirsiniz. Sektörün en iyilerinden olmaya ve başarılarımızı arttırmaya devam edeceğiz.

Simfer Fırın Servisi

Simfer Fırın servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!