İmmergas

İmmergas Servisi Telefon Numarası

Kombileriniz ve beyaz eşyalarınız için düzenli bir İmmergas servis bakımı yaptırdığınız zaman cihazınız daha iyi çalışır. Servisimizin deneyimli elemanları yılın her gününde özel bakım seçenekleri sunuyor ve cihazınızı elden geçiriyor. Acil tamir gerektiğinde de bizi arayabilirsiniz ve randevu alabilirsiniz.

Ekibimiz ilk aşamada kombi bakım işlemi esnasında petek sıcaklığı da kontrol ediyor. Petek sıcaklığının kontrol edilmesinin ardından kısa sürede petek eskisi gibi ısıtabilmektedir. Isıtma problemi yaşayan bütün cihazlar için pratik bir şekilde kombi bakım işlemi yapılmaktadır.

Düzenli bakım ve temizlik işleminden farklı olan tamir işlemleri farklı bir kategoride değerlendirilir. Tamir işlemlerinde yedek parçalar şirket tarafından temin edilir ve gerektiğinde yedek parça montajı gerçekleştirilir. Yedek parça fiyatı, montaj işlemleri ve diğer işlemler fiyat olarak farklıdır.

Kısa sürede pratik yöntemlerle kombi bakım, onarım ve tamir işlemini gerçekleştiren İmmergas teknik servis elemanlarımız kullanıcı onayı ile hareket eder. Ayrıca cihazı test etmeden servisimiz hizmetini sonuçlandırmaz. Cihazın sorunsuz bir şekilde çalışmasının ardından servisi işlemimiz son bulur.

İmmergas Kombi

Servis işleminde dikkat edilmesi gereken hususların başında güncel yöntemler yer almaktadır. Deneyimli veya kombi bakım işleminden anlamayanlara kombinin teslim edilmesi, istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Bu nedenle ilk aşamada uzman olan deneyimli ve güvenilir elemanlarımıza kombinizi teslim edebilirsiniz.

Kombi doğal gaz ile çalışmaktadır. Çalışma sistemi ise iki şekildedir. Hermatik ve yoğuşmalı sistemle çalışan kombiler farklı sisteme sahiptir. Kombiler;

  • Elektrikli bir sisteme sahiptir.
  • Doğal gazı emer ve hava ile karıştırarak yanma odasına gönderir.
  • Yanma odasında suyu ısıtan cihaz pompa yardımı ile sıcak suyu peteklere gönderir.
  • Kullanıcının tercih ettiği sıcaklığı kodlar ve düzenli bir şekilde ısıtma işlemini yaparak peteklere düzenli sıcak su gönderir.
  • Yanan doğal gazın atıkları baca yardımı ile dışarı atılır. Baca sisteminde fan vardır.

Doğal gazlı kombilerin düzenli bir şekilde bakımının yapılması, İmmergas kombi cihazının sorunsuz bir şekilde çalışmasında etkili olur. Pratik yöntemlerle ve zaman kaybetmeden kombinizle ilgili sorunları kolay bir şekilde çözmek için bizi aramanız yeterlidir.

İmmergas Kombi

İmmergas Kombi Servisi

İmmergas Kombi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!