Sharp

Sharp Servisi Telefon Numarası

Servis işlemleriyle yerinde çözüm üretmeye devam eden şirket elemanlarımız beyaz eşyaları daha kaliteli bir şekilde kullanma imkanı sunar. Her markanın yedek parçasını kolaylıkla temin eden elemanlarımız her markayı güvenle tamir ediyor. Bu sayede beyaz eşyalar daha uzun ömürlü bir cihaz haline geliyor. Sharp servis ile bu konuda pratik çözüm seçenekleri ön planda değerlendirilmektedir.

Sharp Buzdolabı

Beyaz renkli oldukları için beyaz eşya ismini alan eşyalar günlük hayatımızı kolaylaştırır. Her evde, her iş yerinde buzdolabı bulmak mümkündür. Her türlü yemeği, gıdayı ve sebzeyi buzdolabında saklamak mümkündür. Yemekleri uzun süre koruyan bu dolaplar zamanla arızalanabilir. Sharp teknik servis zaman kaybı yaşatmadan kolay bir şekilde tamir işlemini gerçekleştiriyor.

Kapak kısmındaki contanın eskimesi dolabın haa almasına ve soğutma işleminin aksamasına neden olur. Ayrıca iç bölümde meydana gelen buzlanma da ciddi anlamda sorun oluşturmaktadır. Alt kısımda meydana gelen su kaçağı ve benzeri sorunlar buzdolabının kullanımını imkansız hale getirdiği gibi yemeklerin bozulmasına neden olur. Servisimiz dolabı inceler ve gerekli bakımı yaptıktan sonra dolabı teslim eder.

Sharp Buzdolabı

Sharp Buzdolabı Servisi

Sharp Buzdolabı servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Sharp Çamaşır Makinesi

Sharp Çamaşır Makinesi Servisi

Sharp Çamaşır Makinesi

Beyaz eşyaların kullanımında etkili olan tamir işlemleri ve yedek parça destekli servis işlemleri güncel anlamda büyük kolaylık sağlıyor. Çamaşır makinesi de bu eşyalardan biridir ve ağır olan çamaşır yıkama işlemini kolay bir şekilde yapıyor. Bu sebeple sık sık arıza veren çamaşır makineleri günlük hayatımızı olumsuz yönde etkiliyor ve özel servis hizmetine ihtiyaç duyuyor.

İç bölümdeki motor sisteminin arızalanması ile birlikte çamaşır makinesinin kullanımı minimum seviyeye düşer. Motor kayış sistemi, elektrikli sistem, elektronik sistem ve tahliye bölümü arıza yapabilir. Bakım ve onarım ekibimiz, pratik ve kolay bir şekilde tamir işlemini gerçekleştiriyor.

Sharp Çamaşır Makinesi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Sharp Bulaşık Makinesi

Bulaşık makineleri de hayatımızın bir parçasıdır ve evlerde kolay bir şekilde bulaşık yıkama imkanı sunar. Bulaşık makinelerinde genellikle yıkama, durulama, programa geçme ve power sorunları görülüyor. Bu sorunlar nedeniyle makine bulaşıkları istenilen kalitede yıkamıyor veya hiç yıkamıyor. Ekip olarak markaya göre parçaları araca yüklüyoruz ve yerinde pratik tamir işlemi gerçekleştiriyoruz.

Bulaşık makinesinin daha verimli bir şekilde kullanılabilmesi için pratik servis hizmetine her zaman için ihtiyaç vardır. Servis olmayan veya tamirci olmayan kişilere bulaşık makinesinin teslim edilmesi durumunda cihaz zarar görebilir.

Sharp Bulaşık Makinesi

Sharp Bulaşık Makinesi Servisi

Sharp Bulaşık Makinesi servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!

Sharp Klima Servisi

Sharp Klima Servisi

Sharp Klima

Sharp'ın klima seçenekleri her zaman enerji tasarruflu şekilde üretiliyor. Böylece hem kendinize hem de çevreye iyilik yapmış oluyorsunuz. Sharp'ın klimaları sizlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyor. Pek çok farklı teknolojik sistem ile donatılan klimalarda uzun ömürlü kullanım garantisi yer alıyor.

Birçok nedene bağlı olarak gelişen arızalarda ise en profesyonel şekilde destek sunuyoruz. Gücü, kalitesi ve uygun fiyatı ile tüm Sharp klima servisimiz müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Her teknolojik alette olduğu gibi klimalarımızın bakımlarını zamanında biz yaptığımızda hiçbir şekilde arıza ile karşılaşılması mümkün değildir.

Sharp Klima servisi için hemen iletişime geçin! Bize 0256 503 4880 nolu telefondan ulaşarak hemen arayabilirsiz!